AutomobiliųSupirkimas123

+37061432222

Žemės ūkio technikos supirkimas

Žemės ūkio technikos supirkimas

Turite nebenaudojamos žemės ūkio technikos? Esate savininkai technikos, kuri jums nebereikalinga, pakliuvo į autoįvykį ar tiesiog nebevažiuoja? Esate ten, kur reikia, kadangi mus domina viso žemės ūkio transporto ir visos žemės ūkio technikos supirkimas. Kreipkitės nurodytais kontaktais ir mes kuo greičiau pateiksime geriausią pasiūlymą!

Kokia žemės ūkio technika yra tinkama supirkimui?

Superkame visų rūšių techniką, nuo traktorių iki kombainų, specialius lauko dirbimo įrenginius ar beveik bet kokią kitą techniką. Turime nemažą, ilgametę patirtį superkant įvairų transportą bei, be abejonės ir ŽŪ techniką. Mūsų komanda stebi rinką ir turi platų partnerių tinklą dėl to mus domina supirkimas eksportui, ardymui, utilizavimui. Pateiksime jums gerą pasiūlymą ir patys išsigabensime techniką!

Kokio stovio žemės ūkio techniką superkame?

Mus domina ir naujų ir senų bei net visai nevažiuojančių žemės ūkio technikos vienetų supirkimas. Susisiekite ir praneškite, kokią konkrečiai techniką norite parduoti. Mūsų komanda įvertins galimybes ir kuo greičiau grįš pas jus su pasiūlymu. Jeigu jis tenkins abi puses, mes atvyksime į vietą ir patys išsigabensime nebereikalingą techniką, o jums iš karto sumokėsime.

Naujos ir naudotos žemės ūkio technikos supirkimas

Superkame tiek naują, tiek naudotą techniką. Naujų ŽŪ technikos vienetų supirkimas dažniausiai aktualus dėl daužimo ar kai kurių kitų priežasčių. Naudotų žemės ūkio technikos variantų supirkimas klientus dažniausiai domina dėl labai įvairių faktorių. Nepriklausomai nuo stovio, amžiaus ir bendros būklės – pateiksime pasiūlymą nupirkti.

Nevažiuojančios žemės ūkio technikos supirkimas

Net, jeigu jūsų žemės ūkio technikos mašinos yra nebevažiuojančios, mums taip pat aktualu supirkti ir jas. Dėka plataus partnerių tinklo galime rasti galimybes realizuoti ir nevažiuojančių ŽŪ mašinų dalis. Kartais įmanomas tik utilizavimas, bet apie kainą ir panaudojimą galėsime informuoti.

Daužtos, apgadintos žemės ūkio technikos supirkimas

Žemės ūkio techniką superkame net ir apgadintą. Po autoįvykio arba dėl kitų priežasčių daužtų technikos vienetų supirkimas – labai specifinė užduotis. Jeigu norite gauti geriausią pasiūlymą už savo techniką, kreipkitės į mus.

Kaip yra nustatoma žemės ūkio technikos kaina?

Greitas kainos nustatymas įmanomas dėka mūsų komandoje dirbančių kompetentingų specialistų bei patirties vertinant daugybę technikos ir transporto priemonių. Kainą nustatome įvertinę technikos būklę, markę, pagaminimo metus bei stovį.

  • Kaip greitai galite nupirkti žemės ūkio techniką?

    Kainos pasiūlymą pateikiame kone iš karto po pokalbio arba apsikeitimo laiškais bei informacija. Nuperkame dar tą pačią arba jau kitą darbo dieną.

  • Kaip su jumis susisiekti norint parduoti žemės ūkio techniką?

    Greičiausia ir patogiausia tai daryti telefonu arba elektroniniu paštu.

Taip pat siūlome

Užpildykite užklausą ir parduokite automobilį!