AutomobiliųSupirkimas123

+37061432222

Mikroautobusų supirkimas

Mikroautobusų supirkimas

Turite naują, naudotą, daužtą ar visai nevažiuojantį mikroautobusą? Jeigu norite jį greitai iškeisti į pinigus – kreipkitės į mus!

Mes esame transporto priemonių supirkėjai ir pateiksime geriausią pasiūlymą už naudotų, naujų ar nevažiuojančių bei su defektais esančių mikroautobusų supirkimą. Perkame visų markių ir modelių mikroautobusus, įskaitant: Mercedes-Benz, Opel, Ford, Peugeot, Citroen, Iveco, Toyota ir daugelį kitų.

Kokio stovio mikroautobusus superkame?

Mus domina bet kokio stovio mikroautobusai. Superkame naujus, naudotus, daužtus ar kitaip pažeistus bei net visiškai nevažiuojančius.

Susisiekite su mumis ir pasakykite arba parašykite, kokios markės, modelio mikroautobusą norite parduoti. Mes įvertinsime markę, modelį, pagaminimo metus bei kitą aktualią informaciją (jeigu atsiųsite, apžiūrėsime nuotraukas) ir kuo greičiau pateiksime kainos pasiūlymą. Stebime rinką, tad stengiamės pasiūlymus suderinti su esama situacija.

Kaina atitinkamai kinta, priklausomai nuo pačių mikroautobusų būklės (stovio).

Naujų ir naudotų mikroautobusų supirkimas

Į mus galite kreiptis tiek dėl naujų, tiek dėl naudotų mikroautobusų supirkimo. Tai gali būti nebevažiuojantis senas, net išregistruotas mikroautobusas arba daužtas, bet naujesnis variantas. Įvertinę jo būklę bei galimybes, pateksime pasiūlymą, kuris geriausiai atspindėtų pačią transporto priemonę. Jums nereikės dėl nieko rūpintis. Supirkimas ir automobilio išgabenimas bus mūsų atsakomybė ir mes tuo pasirūpinsime!

Pasiūlymą dėl supirkimo pateiksime tą pačią arba jau kitą darbo dieną.

Nevažiuojančių mikroautobusų supirkimas

Jeigu jūsų kieme, sklype ar net garaže vietą užima nevažiuojantis mikroautobusas, mes galime pasiūlyti jį supirkti. Mus domina ir nevažiuojančių ar labai senų transporto priemonių supirkimas, tad pateiksime ir pasiūlymą už jūsų mikroautobusą. Ši paslauga yra greitas būdas iškeisti vietą užimančią, jums visiškai nebenaudingą TP į grynus pinigus.

Daužtų mikroautobusų supirkimas

Turite daužtą mikroautobusą? Jis jums nebereikalingas ar nebenaudojamas? Galite susisiekti ir pranešti apie norą parduoti. Mes įvertinsime transporto priemonę ir pasiūlysime kainą visų daužtų mikroautobusų pardavėjams. Nevarkite bandydami tokią TP parduoti per skelbimus ar eikvodami savo laiką ardymams. Geriau rinkitės supirkėjus ir gaukite pinigus mainais už transporto priemonę iš karto!

Kaip yra nustatoma mikroautobusų kaina?

Mikroautobusų kaina nustatoma pagal:

 •       Markę
 •       Metus
 •       Modelį
 •       Kėbulo būklę
 •       Mechaninę būklę (važiuojantis/nevažiuojantis)
 •       Ridą ir susidėvėjimą
 •       Dokumentų tvarkingumą
 •       Panaudojimo galimybes (eksportas, ardymas, utilizavimas)
 •       Kitus svarbius kriterijus
 • Kokios markės mikroautobusus superkate?

  Mes superkame visus mikroautobusus, nepriklausomai nuo markės. Dažniausiai į mus kreipiasi klientai, kuriuos domina, kad supirktų jų: Iveco, MAN, VW, Mercedes-Benz, Opel, Citroen, Peugeot, Ford ar kai kurių kitų markių mikroautobusus.

 • Kaip greitai galite nupirkti mikroautobusą?

  Įprastai nupirkti mikroautobusą galime tą pačią arba jau kitą darbo dieną. Dažniausiai prisitaikome prie klientų poreikių.

 • Kaip su jumis susisiekti norint, parduoti mikroautobusą?

  Su mumis susisiekti patogiausia telefonu arba elektroniniu paštu.

Taip pat siūlome

Užpildykite užklausą ir parduokite automobilį!