AutomobiliųSupirkimas123

+37061432222

Autobusų supirkimas

Autobusų supirkimas

Mes atvyksime į vietą ir supirksime jūsų senus, daužtus, nevažiuojančius ar net naujus autobusus. Mus domina visų markių, metų ir modelių naudotų ar naujų autobusų supirkimas. Pasistengsime pateikti geriausią kainos pasiūlymą kuo greičiau!

Kokio stovio autobusus superkame?

Mus domina įvairaus stovio autobusų supirkimas. Tai gali būti nurašytas, jau pradėtas ardyti, nebevažiuojantis ar apynaujis, bet daužtas autobusas. Superkame miesto, tarpmiestinius, turistinius, prailgintus, bet kokio tipo autobusus, kurie jums yra nebereikalingi.

Prie to paties verta paminėti ir mikroautobusų supirkimą. Kaip ir su kitomis transporto priemonėmis, supirksime bet kokio stovio mikroautobusus. Jeigu jūsų kieme, teritorijoje ar kitoje vietoje stovi nebereikalingas autobusas ir nenorite vargintis jį parduodami per skelbimus ar išparduodami dalimis – susisiekite. Mes pasistengsime pateikti gerą kainos pasiūlymą greitai ir atvyksime į vietą išsivežti autobusą!

Naujų ir naudotų autobusų supirkimas

Mus domina ir naujų ir naudotų bei senų autobusų greitas supirkimas. Įvertinsime transporto priemonės būklę ir pasiūlymą pateiksime dar telefonu, el. paštu arba iš karto apžiūrėję autobusą vietoje. Kai kurie autobusai nebūtinai privalo būti utilizuoti. Kai kada galėsime pasiūlyti didesnę finansinę naudą pardavėjams, kadangi autobusą galbūt pavyks eksportuoti į Rytų šalis arba išparduoti dalimis.

Tiesa, superkame ir daug naujų autobusų, kurie daužti po įvykio ar patyrę kitus pažeidimus.

Nevažiuojančių autobusų supirkimas

Domina nevažiuojančių autobusų supirkimo paslauga? Nedvejokite ir kreipkitės interneto puslapyje nurodytais kontaktais. Superkame įvairiausias, važiuojančias ir nevažiuojančias TP, todėl tikriausiai galėsime pateikti ir labiausiai patrauklų įmanomą kainos pasiūlymą nebevažiuojančio autobuso supirkimui.

Jums nereikės rūpintis ir tokio autobuso išvežimu. Mes patys jį išgabensime iš jūsų teritorijos.

Daužtų autobusų supirkimas

Jeigu turite daužtą ir nebereikalingą autobusą – susisiekite su mumis. Tokį autobusą parduoti skelbimuose būtų sunku. Daug lengviau ir greičiau viskas įvyks, jeigu jį pasiūlysite mums. Nuolatos esame suinteresuoti daužtų autobusų supirkimu ir stengiamės pardavėjams pasiūlyti kuo geresnę kainą. Įvertinsime autobuso daužimą bei pateiksime pasiūlymą ir, jeigu jis tenkins abi puses, kuo skubiau išsigabensime šią transporto priemonę.

Kaip yra nustatoma autobuso kaina?

Visų autobusų kaina yra nustatoma individualaus ekspertų vertinimo metu. Mūsų komandoje dirba kompetentingi specialistai, kurie galės įvertinti autobuso rinkos vertę bei tai, ką su juo galima padaryti (pvz., tik utilizuoti ar eksportuoti į Rytų šalis, ardyti dalimis ir t.t.). Pagal perspektyvas ir tokių procesų, kaip utilizavimas, vertę, bus nustatyta ir galutinė autobuso kaina.

  • Kokių markių mikroautobusai yra tinkami supirkimui?

    Iš esmės supirkimui tinka visų markių mikroautobusai. Mus domina: Ford, Citroen, Mercedes-Benz, Peugeot, Iveco, MAN, Opel, Renault markių keleiviniai bei krovininiai mikroautobusai.

  • Kaip greitai galite nupirkti autobusą?

    Paprastai pasiūlymus pateikiame labai greitai, o nuperkame tą pačią arba vos kitą darbo dieną.

  • Kaip su jumis susisiekti, norint parduoti autobusą?

    Su mumis patogiausia susisiekti telefonu arba elektroniniu paštu.

Taip pat siūlome

Užpildykite užklausą ir parduokite automobilį!