AutomobiliųSupirkimas123

Komercinio transporto supirkimas

Komercinio transporto supirkimas

Brangiai superkame įvairių tipų automobilius, nepriklausomai nuo jų techninės būklės ar tipo. „Automobiliukas“ komandą domina naujos, senos, naudotos, daužtos, nevažiuojančios ir netgi angliško modelio mašinos. Veiklą vykdome ne tik Vilniuje, bet ir kituose Lietuvos miestuose, tad jeigu norite greitai ir brangiai parduoti savo transporto priemonę – paruoškite užklausą jau dabar! Į ją mūsų profesionalai sureaguos žaibiškai. Įvertinsime Jūsų automobilio stadiją ir pateiksime optimaliausią kainos pasiūlymą. Parduokite skubiai ir efektyviai!

Kaip vyksta automobilių supirkimas?

Susisiekite jau šiandien ir mes nupirksime Jūsų transporto priemonę nepriklausomai nuo jos markės, metų ar būklės. Perkame ne tik dar veikiančias, tačiau ir daužtas transporto priemones, kurios visiškai nebefunkcionalios, tačiau suteikia galimybę Jums uždirbti. Svarbiausia, kad visi darbai atliekami labai operatyviai, kadangi mes suprantame, kad klientams svarbus laikas ir jie nori kuo daugiau uždirbti. Taip pat superkame ir angliškas mašinas, tad uždirbkite iš to, kas Jums yra nereikalinga.

 1. Galite pateikti užklausą internete.
 2. Galite susisiekti su mūsų specialistais telefono numeriu +370 614 32222.
 3. Pateikite informaciją apie savo transporto priemonę.
 4. Mūsų specialistai pateiks pasiūlymą.
 5. Sutikus – daromas sandėris, kurio metu aptariamos smulkesnės detalės.
 6. Sutvarkome dokumentus ir pasirūpinsime, kad Jums dėl nieko netektų sukti galvos.

Svarbiausia, kad telefoninės konsultacijos metu arba pildant užklausą galite klausti visko – kas Jus domina apie supirkimo paslaugas ir mūsų specialistai ne tik atsakys į visus klausimus, tačiau ir pateiks rekomendacijas, kurios padės uždirbti kuo daugiau. Už siūlomą transporto priemonę pasiūlome realiausią rinkos kainą, kadangi stengiamės, kad klientai liktų patenkinti. Kasdien dirbame šioje sferoje – puikiai išmanome skirtingų transporto priemonių įkainius, tad Jums nereikės laukti, kol įvertinsime. Galiausiai, pasirūpinsime mašinos transportavimu iki reikalingos vietos, o tai Jums papildomai nekainuos. Daugelis klientų džiaugiasi, kad ne tik superkame transporto priemones, tačiau taip pat ir sutvarkome dokumentus, kurie yra būtini perleidžiant mašiną. Asmenims be patirties tai gali atrodyti sudėtingas darbas, tačiau mums – kasdienybė, tad viską darome ne tik greitai, tačiau ir tiksliai, žinoma, pagal Lietuvos Respublikos įstatymus.

Naudotų auto supirkimas Vilniuje

Naudotų mašinų rinka nėra ir niekada nebuvo stabili. Vieną dieną automobilis per brangus, kitą – pritraukiantis didelius skaičius interesantų už tą pačią kainą. Dažnam asmeniui, ypač tam, kuris nėra artimai susipažinęs su šia sfera, atrodo, jog pelningas auto pardavimas tėra sėkmės reikalas. Galime užtikrinti, jog tai tik gandas. „Automobiliukas“ personalas jau daugiau nei dešimtmetį stebi pardavimo, supirkimo procesus Lietuvoje ir, atsižvelgus į asmeninę patirtį, gali patikinti, jog net ir šioje rinkoje yra nusistovėjusios tam tikros tendencijos, kurios ne visada yra suprantamos ar aiškios paprastam žmogui. Tokia situacija – puiki terpė negarbingiems pirkėjams ar pardavėjams, siekiantiems manipuliuoti žmonėmis. Dėl šios priežasties vis daugiau asmenų renkasi patikimas mašinų supirkimo įmones, kurios geba teisingai įvertinti konkrečios transporto priemonės techninę būklę ir tos markės ar modelio padėtį bendrame rinkos kontekste.

Jeigu Vilniuje pardavinėjate naudotą „BMW“, „Audi“, „Volkswagen“, „Nissan“, „Toyota“, „Reno“, „SAAB“, „Citroen“, „Mercedes“, „Mazda“, „Volvo“, „SEAT“ ar kokios kitos markės automobilį – kreipkitės į „Automobiliukas“ kolektyvą, o mes, savo ruožtu, pateiksime Jums geriausią kainos pasiūlymą!

Angliškų mašinų pirkimas Vilniuje

Pastaraisiais metais Lietuvoje išaugo angliškų mašinų pardavimo skaičiai. Dėl įsisiūbuojančių globalizacijos procesų, dalis Anglijoje gyvenančių lietuvių iš naujo keliasi gyventi į Vilnių. Kartu su savimi šie žmonės parsigabena angliško pobūdžio automobilius, kurie, atsižvelgus į kelių eismo principus, nėra pritaikyti eksploatacijai Lietuvoje. Rasti žmogų, kuris perka tokio tipo mašiną gali būti nemenkas iššūkis. „Automobiliukas“ profesionalų komanda yra pasiruošusi ištiesti pagalbos ranką!

Mes nupirksime Jūsų automobilį! Garantuojame, kad atsiskaitymas bus įvykdytas iš karto, sutvarkysime pardavimo dokumentus ir pasirūpinsime automobilio transportavimu. Viskas ką Jums reikia padaryti – užpildykite užklausą mūsų internetinėje svetainėje arba susisiekite su aptarnaujančiu personalu tiesioginiu telefono numeriu +370 614 32222. Jokių papildomų rūpesčių ir jokio vargo  – parduokite savo auto mums greitai ir pelningai!

Daužtų automobilių supirkimas Vilniuje

Neretai eismo įvykių ar vandalizmo atvejų daugiabučių kiemuose išvengti nepavyksta. Net ir silpni susidūrimai gali nemenkai pažeisti transporto priemonę, o ką jau kalbėti apie rimtas avarijas. Įlenkimas, sugadinta variklio sistema ir pan. gali tapti tikru galvos skausmu, kai yra bandoma parduoti transporto priemonę. Dažnam žmogui, susidūrus su šiuo procesu nusvyra rankos, todėl išleidžiamos didelės pinigų sumos autoservisuose, siekiant sugrąžinti automobilį į jo buvusią stadiją. Net ir pašalinus daužtų automobilių trūkumus, pirkėjus, skelbiančius: „superku visas mašinas“ neretai atbaido prierašas, jog transporto priemonė yra po eismo įvykio. Užteks gaišti brangų laiką – kreipkitės į „Automobiliukas“ specialistų komandą ir parduokite savo automobilį greitai ir be jokio vargo!

Mūsų patyrę ekspertai nustatys realią daužtos transporto priemonės vertę ir pateiks tą kainos pasiūlymą, kuris puikiai atitiks visus rinkos standartus ir, dažnu atveju, netgi juos viršys!

Nevažiuojančių auto pirkimas Vilniuje

Ne vienas iš mūsų yra susidūręs su tokia situacija, kai nevažiuojantis automobilis bereikalingai užima vietą kieme ar garaže. Nejudančių ir nebenaudojamų transporto priemonių pirkimas nėra itin paplitusi praktika mūsų kraštę, tad asmenys, turintys tokius automobilius dažnai palieka juos rūdyti toliau. To daryti tikrai nederėtų, kadangi „Automobiliukas“ noriai nupirks tokią transporto priemonę iš Jūsų!

Laiko stoka – vienas iš pagrindinių elementų, dėl ko nevažiuojančių auto pardavimas gali būti keblokas. Mūsų komanda užtikrina greitą ir efektyvų automobilių supirkimo procesą! Užpildykite užklausą mūsų internetinėje svetainėje, išsiųskite ją mums. Peržvelgę pateiktus duomenis, susisieksime su Jumis, apžiūrėsime transporto priemonę ir įvertinę techninę būklę, nustatysime jos tikrąją vertę. Garantuojame, kad su Jumis bus atsiskaitoma iš karto. Pirkimo / pardavimo dokumentais, taip pat kaip ir transportavimu pasirūpinsime patys. Automobilius superkame Vilniuje, tad pardavimo procesas Jūsų tikrai nesugaišins. Užsidirbkite atlaisvindami parkavimo vietą naujam automobiliui!

Senų automobilių supirkimas Vilniuje

Seni automobiliai – dar viena kategorija, kuri itin domina „Automobiliukas“ komandą. Jeigu vairuojate vienos ar kelių dešimčių metų senumo transporto priemonę ir mąstote apie jos pardavimą ir naujos įsigijimą, galime pasiūlyti greitą sprendimą! Vilniuje vykdome senų automobilių supirkimą. Perkame įvairių markių, jų modelių mašinas. Brangiai nupirksime tiek nevažiuojančius tiek daužtus automobilius. Senos transporto priemonės pardavimas – greitas būdas užsidirbti. Išsiųskite mums užklausą, o mes Jums pateiksime tokį kainos pasiūlymą, kuri atitiks esamas rinkos normas.

Uždirbkite iš Jums nereikalingos transporto priemonės kuo daugiau, tačiau tuo pačiu negaiškite laiko pardavimui. Kreipkitės į mus ir mes pasiūlysime Jums geriausią variantą!

 • Kokius automobilius superkate?

  Superkame įvairių tipų automobilius, nepriklausomai nuo jų techninės būklės ar tipo. „Automobiliukas“ komandą domina naujos, senos, naudotos, daužtos, nevažiuojančios ir netgi angliško modelio mašinos.

 • Per kiek laiko galite nupirkti automobilį?

  Tą pačia dieną!

 • Kaip su jumis susisiekti, norint parduoti automobilį?

  Galite pateikti užklausą internete, susisiekti su mūsų specialistais telefonu. Konsultuojame nemokamai!

Taip pat siūlome

Užpildykite užklausą ir parduokite automobilį!