AutomobiliųSupirkimas123

+37061432222

Automobilių supirkimas į Ukrainą

Automobilių supirkimas į Ukrainą

Labai nemaža dalis iš Lietuvos eksportuojamų naudotų automobilių keliauja į Ukrainą. Šioje šalyje pirkėjai labai vertina naudotus automobilius iš Europos Sąjungos, dėl to supirkimas tikrai yra finansiškai naudingas sprendimas. Mes automobilius superkame ir pervežame juos į Ukrainą, jeigu tik atsiranda pirkėjas. Tuo atveju, kada jus domina automobilių supirkimas į Ukrainą, mes pasirūpinsime viskuo. Jums tereikės priimti sandorį ir iškeisti savo automobilį į pinigus!

Kodėl verta parduoti automobilius į Ukrainą?

Į Ukrainą iškeliavę automobiliai iš Lietuvos (ES) turi gan didelę paklausą tarp vietinių pirkėjų. Jeigu automobilis yra senas, šiek tiek daužtas, nebenaudojamas arba šiaip, nebereikalingas, dažnu atveju pasirenkama jį utilizuoti. Tačiau utilizavimas labai apriboja finansinę naudą. Dažnu atveju gausite tik metalo kainą (arba vos vos daugiau). Daug geriau automobilį (esant galimybei) parduoti eksportui į rytus. Tenykščiai vartotojai ir meistrai automobilį suremontuos ir parduos, todėl jame mato didesnę vertę nei mūsų laužynų atstovai. Dėl šios priežasties parduoti į Ukrainą apsimoka!

Kokios kainos galima tikėtis priduodant automobilį?

Priduodant automobilį pardavimui į Ukrainą galite tikėtis (beveik visuomet) didesnės kainos nei jį utilizuodami. Viskas priklauso nuo individualaus atveju ir kiekvieno automobilio, tačiau dažniau nei rečiau pardavėjai gauna geriausią kainą už savo turtą, jeigu jį neveža į laužyną, o sudomina eksportuotojus.

Esant galimybei mes supirksime jūsų automobilį ir jums tereikės gauti pinigus. Nereikės rūpintis nei papildomų dokumentų pildymu ar kitais rūpesčiais. Įprastai, kuo jūsų automobilio būklė geresnė, tuo didesnės kainos galite tikėtis.

Kokio stovio mašinas superkate?

Mes superkame visokio stovio automobilius. Mus domina senų, naudotų ar net daužtų automobilių supirkimas, tad pateiksime pasiūlymą bet kokiam automobiliui nupirkti.

Supirkimas į Ukrainą arba kitu tikslu labai naudingas pardavėjams ir žmonėms, kurie turi nebenaudojamą arba nebereikalingą automobilį. Jis gali būti su defektais, išregistruotas, pasenęs arba visai nevažiuojantis. Norint parduoti jį per skelbimus tektų labai ilgai gaišti laiką arba bandyti parduoti dalimis, kas negarantuotų didelės finansinės naudos. Kai kada nebenaudojamas automobilis dar būtų tinkamas kitų šalių keliuose, kadangi ten galioja kitokie standartai. Būtent tokiu tikslu ir verta parduoti auto supirkimui į Ukrainą ir dėl to superkame įvairaus stovio mašinas.

Kokie automobiliai yra tinkami supirkti?

Supirkimui tinkami yra beveik visi automobiliai. Daugiau ar mažiau pasiūlyti galėsime už bet kurią transporto priemonę, nepriklausomai nuo jos amžiaus ar būklės. Jeigu tai vokiškas automobilis, kuris dar važiuoja, bet galbūt neturi registracijos dokumentų arba nepraeina TA – supirkimas į Ukrainą yra puikus būdas gauti neblogus pinigus.

Ukrainoje važinėjančių automobilių vidutinis amžius yra daug aukštesnis nei Lietuvoje, tad net ir ta transporto priemonė, kuri, galbūt neturi mūsų šalyje didelės vertės, bus sėkmingai realizuota toje šalyje.

Kokiuose miestuose galiu priduoti automobilį į Ukrainą?

Savo automobilį mums galite priduoti bet kurioje Lietuvos vietoje. Mes dirbame visoje šalyje, todėl atvyksime automobilį pasiimti iš jūsų nurodytos vietos. Jeigu jo tikslas yra pervežimas į Ukrainą, tuomet jie dažniausiai yra pakraunami į traukinių vagonus Kaune, Vilniuje ar kitose stotyse ir iš ten jau vyksta į Rytus.

Jums nereikia rūpintis jokiu transportavimu (jeigu nenorite arba, jeigu tai jums nepatogu). Mūsų komanda perveš automobilį iš vietos, pasirūpins jo perdavimu transportuojantiems į Ukrainą ir su jumis atsiskaitys dar vietoje.

  • Per kiek laiko superkate automobilius į Ukrainą?

    Mes stengiamės supirkti transporto priemones kuo greičiau. Dėl to jums tikrai nereikės laukti ilgai. Nuo supirkimo aptarimo telefonu arba elektroniniu paštu ir preliminarių susitarimų tereikia poros valandų arba palaukti kitos darbo dienos ir mes automobilį paimsime. Trumpiau tariant, auto į Ukrainą superkame tą pačią arba kitą darbo dieną.

  • Kaip yra įvertinama automobilio kaina?

    Kainą įvertiname pagal rinkos situaciją, automobilio būklę ir kitus svarbius faktorius. Kiekvienas vertinimas yra individualus, todėl kainos gali skirtis!

  • Kaip su jumis susisiekti, norint parduoti mašiną?

    Su mumis susisiekite telefonu arba elektroniniu paštu. Tai taip pat galite padaryti ir kitais interneto puslapyje nurodytais kanalais. Po to kai susisieksite, pateiksime jums pasiūlymą ir greitai galėsite pakeisti nebenaudojamą automobilį į pinigus!

Taip pat siūlome

Užpildykite užklausą ir parduokite automobilį!