AutomobiliųSupirkimas123

+37061432222

Motorinių valčių supirkimas

Motorinių valčių supirkimas

Motorinės valtys – populiari vandens transporto priemonė mūsų šalyje. Žmonės ją naudoja žvejybai, pramogoms ar net darbui. Kad ir kokiu tikslu naudojamos motorinės valtys, kai kada ateina laikas seną keisti nauja, o kai kada jūsų rankose esanti motorinė valtis būna visiškai nebereikalinga, arba visai blogos būklės. Tokią turėti nebeapsimoka, o bandyti parduoti patiems ar ardyti – kainuoja labai daug laiko. Žymiai geriau jums pasitarnaus paslauga – motorinių valčių supirkimas.

Mes pateiksime pasiūlymą nupirkti beveik bet kokios būklės motorinę valtį ir atvyksime į vietą ją pasiimti visoje Lietuvoje!

Kokio stovio motorines valtis superkame?

Superkame beveik bet kokio stovio motorines valtis. Mes suteikiame greitas paslaugas ir operatyviai įvertiname klientų atsiųstas užklausas bei kuo greičiau pateikiame kainos pasiūlymą. Jūsų valtis gali būti nauja, apynaujė, naudota, sena arba smarkiai daužta ir visai nebeveikiančiu varikliu. Mus domina pačių įvairiausių valčių supirkimas (taip pat ir kito vandens transporto).

Naujų ir naudotų motorinių valčių supirkimas

Taip pat, kaip ir naujų, ieškome ir naudotų motorinių valčių. Dažnu atveju nenauja technika reikalauja investicijų tam, kad pavyktų vėl ją eksploatuoti. Jūs galite to išvengti ir geriau gauti papildomų lėšų  naujos motorinės valties įsigijimui. Neeikvokite brangaus laiko ir greitai iškeiskite senų arba visai nebereikalingų motorinių valčių modelius į grynus pinigus!

Nebeveikiančių motorinių valčių supirkimas

Negalvokite, kad vienintelė išeitis su nebeveikiančia motorine valtimi yra ją išmesti į laužyną, išardyti ar atiduoti pažįstamam. Mūsų komandą domina ir nebeveikiančių motorinių valčių supirkimas. Pasiūlysime kainą ir už nebeveikiantį vandens transportą.

Daužtų motorinių valčių supirkimas

Kai kada valtys gali patirti pažeidimus. Jie gali nutikti dėl netinkamo iškrovimo, pakrovimo, susidūrimo su objektu ar kitu laivu, po audros ar dėl įvairiausių kitų priežasčių. Jeigu valtis yra sena, dažnu atveju remonto ir atstatymo kaštai yra per dideli tam, kad apsimokėtų tai daryti. Tokioje situacijoje finansiškai naudingiau yra daužtų valčių supirkimas. Kreipkitės ir mes tikrai ją nupirksime!

Kaip yra nustatoma motorinės valties kaina?

Kaip ir kiekvienos kitos, taip ir motorinės valties kaina bus nustatoma pagal tuos pačius kriterijus. Vandens transporto supirkimo kainai įtakos turi: situacija rinkoje, markė, modelis (variklio), pačios valties specifika, sudėvėjimas ir pažeidimai, dokumentai. Kainos pasiūlymas taip pat turi tiesioginį ryšį su valties panaudojimo galimybėmis, pvz., ar galima ją ardyti dalimis, ar įmanomas tik utilizavimas ir pnš.

  • Kaip greitai galite nupirkti motorinę valtį?

    Visą transportą paprastai nuperkame tą pačią arba jau kitą darbo dieną. Paprastai prisitaikome ir prie klientų, jeigu jie nori susitarti dėl konkretaus laiko..

  • Kaip su jumis susisiekti norint parduoti motorinę valtį?

    Susisiekite interneto puslapyje nurodytais telefonu arba elektroniniu paštu. Taip pat galite ir išsiųsti užklausą mūsų interneto puslapyje.

Taip pat siūlome

Užpildykite užklausą ir parduokite automobilį!