AutomobiliųSupirkimas123

+37061432222

Automobilių pervežimas

Automobilių pervežimas

Saugiai, greitai ir už patrauklią kainą transportuosime jūsų automobilį iš taško A į tašką B visoje Lietuvoje. Automobilio transportavimas visuomet naudingas, jeigu jūsų TP yra neregistruota, išregistruota, po autoįvykio arba kai reikia ją pristatyti į nurodytą vietą. Mes būsime patikimas transportavimo partneris, kuris dirba jums 24/7!

Automobilio pervežimas į kitus miestus

Nesvarbu ar prisireikė automobilį gabenti iš Vilniaus į Kauną, iš Kauno į Klaipėdą ar Šiaulių į Panevėžį ir atvirkščiai. Kad ir koks tai maršrutas, kad ir koks jūsų automobilis – mes rasime sprendimą jo gabenimui. Susisiekite su mumis interneto puslapyje nurodytais kontaktais ir mes pateiksime geriausią pasiūlymą bei jums priimtinu laiku arba kuo greičiau atvyksime pasikrauti automobilį į tralą bei jį nuvešime į numatytą vietą.

Su gabenimu dirba mūsų komandos specialistai, profesionalai. Jūsų labui dirbame ir savaitgaliais, todėl galėsime auto pervežti net tuomet, kai kiti negalės!

Kiek laiko užtrunka pervežti automobilį?

Automobilio pervežimas užtrunka priklausomai nuo to, koks maršrutas suplanuotas bei kokiu metu transportas gabenamas. Visų pirma reikia sutarti tralo atvykimo laiką į jūsų vietą. Jeigu neturite priemonių nugabenti TP po autoįvykio arba be registracijos pažymos, ar TA, kreipkitės į mus. Jums patogiausiu arba greičiausiu įmanomu laiku mūsų tralai atvyks iki nurodytos vietos ir pakraus automobilį.

Tuomet vairuotojai galutinai pasitikslins maršrutą bei leisis į kelią. Mūsų komandos prioritetai – saugus ir atsakingas gabenimas, todėl važiuojame saugodami krovinį. Tai – tikslas numeris vienas!

Kelionė tame pačiame mieste arba nuo vieno mikrorajono iki kito gali trukti nuo 10min iki 40min ar net daugiau piko metu. Ilgesnė kelionė, pvz., magistrale A1 nuo Kauno iki Klaipėdos – gali trukti ir iki dviejų su puse valandos. Viskas priklauso nuo atstumo ir maršruto, tačiau informaciją apie kelionės trukmę pateiks vairuotojai ir mūsų atstovai telefonu, vietoje arba el. paštu.

Kiek kainuoja automobilio pervežimo paslauga?

Taip pat, kaip ir kelionės laikas, taip ir kaina priklauso nuo to, koks tai yra gabenimas. Savaime suprantama, kad kelių šimtų km ilgio gabenimas kainuos daugiau nei 10 min trunkantis pervežimas iš vieno garažo į kitą.

Kainai įtakos taip pat turi ir pakrovimo bei iškrovimo darbų sudėtingumas bei kitos sąlygos. Apie preliminarią kainą informuosime telefonu, el. paštu ir patikslinsime vietoje. Pasistengsime pasiūlyti optimalią kainą už saugų ir atsakingą pervežimo paslaugą!

  • Kokius automobilius galime pervežti?

    Be abejonės daugiausiai klausimų ir užklausų sulaukiame dėl lengvųjų automobilių. Juos pergabename be problemų!


    Tačiau taip pat pervežame ir motociklus, keturračius, sportinius auto, visureigius, mikroautobusus, kemperius, sunkvežimius, autobusus, statybinę ir spec. techniką...

  • Kaip su jumis susisiekti, norint pervežti automobilį?

    Patogiausia su mumis susisiekti telefonu, elektroniniu paštu arba paliekant užklausą interneto puslapyje.

Taip pat siūlome

Užpildykite užklausą ir parduokite automobilį!