AutomobiliųSupirkimas123

+37061432222

Priekabų/puspriekabių supirkimas

Priekabų supirkimas

Ar turite nenaudojamų, naujų, daužtų puspriekabių arba priekabų su defektais? Kad ir kokios būklės šios priemonės, mes pasiūlysime jas supirkti kuo geresne kaina. Mus tikrai domina priekabų ir puspriekabių supirkimas. Turime didelę patirtį superkant įvairias transporto priemones ir transportą, todėl greitai ir operatyviai pateiksime pasiūlymą bei atvyksime į vietą pasiimti pačią priekabą. Jums nereikės rūpintis dėl nieko daugiau, tik pasiimti pinigus, kuriuos gausite už priduotą priekabą ar puspriekabę.

Kokio stovio priekabas superkame?

Galime supirkti ir daužtas, pažeistas, išregistruotas ar nebevažiuojančias priekabas bei puspriekabes. Mus domina įvairiausios būklės (stovio) transportas, todėl galėsime pateikti gerą pasiūlymą bet kokios konfigūracijos priekaboms bei puspriekabėms.

Supirksime tentines, šaldytuvus, specializuotas (pvz., autovežio ar miškovežio) priekabas iš šios kategorijos.

Naujų ir naudotų puspriekabių supirkimas

Taip pat, kaip ir naujų, ieškome ir naudotų bei senų puspriekabių. Tai gali būti apynaujė, bet pažeista priekaba, o taip pat ir sena, jau nebenaudojama technika. Kuomet susisieksite, patikslinkite, kokią puspriekabę ar priekabą norite parduoti ir mes išanalizuosime galimybes bei pateiksime optimaliausią kainos pasiūlymą. Nevarkite bandydami priekabą parduoti per skelbimus ar utilizuodami. Daug paprasčiau ir efektyviau kreiptis į supirkėjus, kurie tiesiog iš jūsų vietos paims puspriekabę bei pasiūlys atitinkamą sumą.

Kaip yra nustatoma priekabos/puspriekabės kaina?

Priekabų supirkimas yra ganėtinai sudėtinga užduotis supirkėjui. Šios technikos rinka ir paklausa yra labai uždaros bei siauros, todėl priekabos dažniausiai superkamos naudojimui, ardymui arba utilizavimui. Pirkėjų ratas yra labai siauras, tad patiems mėginti parduoti ir nustatyti kainą nėra taip paprasta.

Mes nuolat dirbame su pirkimo ir pardavimo bei utilizavimo procesais, tad galime pasiūlyti tikslias kainas senų, nevažiuojančių, daužtų ar bet kokios būklės puspriekabių ir priekabų pirkimui. Mūsų paslaugos yra labai greitas būdas iškeisti nebereikalingą ar nebenaudojamą turtą į pinigus!

Kokių tipų puspriekabės/priekabos yra tinkamos pardavimui?

Mes superkame pačių įvairiausių tipų priekabas bei puspriekabes. Tai gali būti bortinės priekabos, cisternos, gyvulių pervežimo priekabos, kietašonės ar konteinerinės priekabos, autovežių priekabos, miškovežio, savivarčio, specialios priekabos, šaldytuvai ar beveik bet kurios kitos rūšies priekabos ir puspriekabės.

  • Kaip greitai galite nupirkti priekabas?

    Priekabas nupirksime tikrai labai greitai. Dažniausiai pasiūlymą nupirkti pateikiame tą pačią ar jau kitą darbo dieną, o sutarus dėl sąlygų nuperkame ir atvykstame pasiimti tą pačią dieną.

  • Kaip su jumis susisiekti, norint parduoti puspriekabę?

    Su mumis dėl supirkimo patogiausia susisiekti telefonu arba elektroniniu paštu. Patikslinkite, kokią priekabą ir kokios būklės techniką norite parduoti ir mes pasiūlysime geriausią sprendimą (pvz., utilizavimas) bei pateiksime kainos pasiūlymą.

Taip pat siūlome

Užpildykite užklausą ir parduokite automobilį!