AutomobiliųSupirkimas123

+37061432222

Pagalba kelyje

Pagalba kelyje

Automobilis sugedo? Patekote į eismo įvykį arba nutiko nenumatytos techninės problemos dėl kurių nebegalite tęsti kelionės? Kvieskite mūsų pagalbą kelyje ir mes padėsime atlikti smulkų transporto priemonės remontą pakelėje arba nugabensime ją iki jūsų nurodytos vietos (pvz., namų, aikštelės, serviso). Dirbame su įvairiausia technika todėl galėsime pergabenti ne tik lengvuosius auto, bet ir beveik visų kitų tipų transporto priemones.

Kokiu paros metu teikiame pagalbą kelyje?

Mūsų komanda pagalbą kelyje teikia 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Dirbame ir daugumą šventinių dienų, tad nesvarbu kada iškilo bėda, į mus galite drąsiai kreiptis bet kada. Tai gali būti rytas, dienos metas ar net naktis. Esame profesionalai, kurie rūpinasi savo klientais ir dėl to padėsime visą parą.

Kokioms transporto priemonėms teikiame pagalbą kelyje?

Pagalbą kelyje suteikiame kone visoms transporto priemonėms. Atvyksime ir padėsime: lengviesiems automobiliams, motociklams, motoroleriams ir mopedams, vilkikams, autobusams, sunkiajai technikai, nepaliksime ir statybinių sunkvežimių ar kito transporto.

Skubi pagalba kelyje gali padėti ir pergabenti vandens transportą, jeigu dėl priekabos gedimo ar kito incidento valtis, vandens motociklas ar net jachta nebegali tęsti kelionės įprastai.

Skambučio metu informuokite apie tai, kokią transporto priemonę turite omenyje ir kokiai TP reikia pagalbos ir mes rasime sprendimą patrauklia kaina.

Per kiek laiko atvykstame iki reikiamos vietos?

Klientams visada aktualiausia, per kiek laiko tralas atvyks iki jų vietos. Mes esame visoje Lietuvoje dirbanti įmonė, kuri atvyks iki jūsų nepriklausomai nuo to, kur reikia pagalbos kelyje. Savo klientų nepaliekame likimo valioje ir stengiamės kuo greičiau suteikti reikalingą techninę pagalbą. Jeigu įmanoma, padėsime gedimą pašalinti šalikelėje, o, jeigu ne – transporto priemonę pergabensime į jūsų numatytą vietą.

Techninė pagalba iki reikiamos vietos atvyksta per labai įvairų laiką. Priklausomai nuo iškvietimo lokacijos bei tralo užimtumo tai gali būti laikas nuo 20 minučių ir daugiau.

  • Kaip greitai atvyksta techninė pagalba?

    Atvykti mūsų komanda skuba kuo greičiau, tačiau atvykimo laikas gali būti labai įvairus. Priklausomai nuo užimtumo ir jūsų lokacijos, tralo atvykimo laikas gali skirtis!

  • Kokios yra traliukų kainos?

    Traliuko kaina tiesiogiai priklauso nuo keleto faktorių – važiuojamo atstumo, darbo laiko ir darbo sudėtingumo. Kuo didesnis atstumas važiuojamas, tuo didesnė ir kaina (ir atvirkščiai). Kuo daugiau laiko traliukas dirba ir kuo sudėtingiau bus pakrauti bei iškrauti TP, kaina taip pat atitinkamai keisis.

  • Kaip su jumis susisiekti, norint išsikviesti techninę pagalbą?

    Jeigu jums prisireikė techninės pagalbos kelyje, nedvejodami kreipkitės telefonu – taip pačiu greičiausiu būdu gausite techninę pagalbą!

Taip pat siūlome

Užpildykite užklausą ir parduokite automobilį!