AutomobiliųSupirkimas123

+37061432222

Autovežių supirkimas

Autovežių supirkimas

Autovežis, tai tokia transporto priemonė, kuri yra skirta gabenti kitus automobilius. Dažniausiai autovežis tai yra vilkikas, su specialia priekaba ir konstrukcija, ant kurių galima sutalpinti keletą automobilių. Jeigu jūsų kieme ar valdomoje teritorijoje stovi nereikalingas, nenaudojamas, nevažiuojantis ar daužtas autovežis – neleiskite jam užimti vietą ir geriau jau dabar iškeiskite jį į pinigus!

Mus domina įvairiausių autovežių supirkimas ir pasiūlysime jums gerą kainą už jums nebereikalingą transportą!

Kokio stovio autovežius superkame?

Mus domina pačių įvairiausių stovių (būklės) autovežių supirkimas. Tai gali būti visai nebereikalingas ir nevažiuojantis arba vos vos daužtas modelis. Scania, Mercedes-Benz, Volvo ir kitų markių autovežiai mus pasiekia dažniausiai, tačiau esame profesionalai ir lankstūs, todėl superkame ir kitų markių autovežių modelius.

Naujų ir naudotų autovežių supirkimas

Vienodai suinteresuoti esame tiek naudotų, tiek naujų autovežių supirkimu. Tai gali būti vos poros metų senumo transporto priemonė arba jau visai nebereikalingas ir daug naudotas, milijoną ar net virš tiek kilometrų suvažinėjęs autovežis. Mes atidžiai ir individualiai įvertinsime kiekvieną variantą bei pasistengsime kuo greičiau pateikti tokį pasiūlymą, kurį nedvejotumėte priimti.

Nevažiuojančių autovežių supirkimas

Nevažiuojantis autovežis gali tapti tikru galvos skausmu. Kadangi tai yra sunkiasvorė transporto priemonė, investicijos į jos „prikėlimą“ gali būti tikrai didelės. Dažnai nebeapsimoka gaivinti nevažiuojančių autovežių. Tačiau galite kreiptis į mus, kurie jums pateiks kainos pasiūlymą dėl supirkimo ir tikrai nupirks net ir absoliučiai nevažiuojančius bei ilgai nevažinėtus, senus, daužtus autovežius.

Daužtų autovežių supirkimas

Daužimo dydis daro įtaką tik galutinei pasiūlomai kainai. Iš esmės mes superkame visų būklių autovežius, nesvarbu ar jie daužti tik paviršutiniškai, ar pažeidimas yra rimtas. Kai nebeapsimoka atnaujinti ir perdažyti, lyginti ar kitaip tvarkyti kėbulo bei pačios mašinos, daug geriau pasirinkti supirkėjus, kuriuos domina ir daužtų transporto priemonių supirkimas. Tokie esame mes ir pasiūlysime jums geras sąlygas parduoti.

Kaip yra nustatoma autovežio kaina?

Visų superkamų transporto priemonių kainos nustatomos pakankamai panašiai. Mūsų ekspertai atsižvelgia į pagaminimo metus, modelį, situaciją rinkoje, stovį, ridą, defektus ir dokumentaciją. Kuo viskas yra geresnės būklės, savaime suprantama, kad atitinkamai auga ir autovežių kainos. Senų mašinų supirkimas atliekamas mažesnėmis sumomis nei naujų. Taip pat, pavyzdžiui, jeigu su autovežiu įmanomas tik utilizavimas, jo kaina vis tiek bus mažesnė (tikriausiai) nei to, kuris dar gali būti ardomas dėl dalių arba eksportuojamas į užsienį.

  • Kaip greitai galite nupirkti autovežius?

    Sunkiasvorių ir specializuotų transporto priemonių nupirkimo procesas yra labai paprastas. Po to, kai klientas su mumis susisiekia, mes labai greitai pateikiame pasiūlymą nupirkti. Dažniausiai tokį pasiūlymą pateikiame dar tą pačią ar kitą darbo dieną ir kuo skubiau atvykstame autovežį išsivežti bei jums sumokame pinigus.

  • Kaip su jumis susisiekti norint parduoti autovežį?

    Dėl autovežių supirkimo kreipkitės telefonu arba elektroniniu paštu.

Taip pat siūlome

Užpildykite užklausą ir parduokite automobilį!