AutomobiliųSupirkimas123

+37061432222

Spec. transporto supirkimas

Spec transporto supirkimas

Mūsų įmonė gali nupirkti jūsų naują ar naudotą, daužtą ar seną spec. transporto priemonę. Superkame pačias įvairiausias transporto priemones tarp kurių patenka ir nemažai spec. transporto. Norėdami gauti tikslesnį kainos pasiūlymą – pasidalinkite nuotraukomis bei svarbiausia informacija, susijusia su pačia transporto priemone. Pasistengsime pateikti geriausią kainos pasiūlymą!

Kas yra specialus transportas?

Specialiu transportu dažniausiai įvardinamos transporto priemonės, kurios gali atlikti nestandartines arba labai specifines užduotis. Pavyzdžiui autokranas, šiukšliavežė, ekskavatorius, greideris ir kita kelių tiesime naudojama technika bei nestandartinės transporto priemonės patenka tarp specialiojo transporto. Šios mašinos turi labai ribotą paklausą ir tik iš verslo subjektų.

Norint gauti naudą iš specialiojo transporto, reikia turėti atitinkamas licencijas arba labai didelę patirtį rinkoje. Mus domina spec. transporto supirkimas ir mes turime kontaktus bei partnerius, kurie padeda ardyti, realizuoti bei utilizuoti, tad pasiūlysime gerą kainą!

Kokio stovio specialų transportą superkame?

Specialųjį transportą superkame taip pat, kaip ir bet kokio kito tipo transportą. Mus domina ir naujesnių, mažai naudotų, daugiau naudotų, senų ar net daužtų transporto priemonių supirkimas. Mes jums siūlome greitas paslaugas, tad iš karto po to, kai priimsite pasiūlymą, sutarsime ir dėl atvykimo bei pasistengsime kuo greičiau išgabenti spec. transporto priemonę iš jūsų teritorijos, sklypo ar kiemo.

Naujų ir naudotų specialaus transporto supirkimas

Supirkimas siūlomas ir naujiems, ir naudotiems spec. transporto modeliams. Atsižvelgiant į pagaminimo metus ir transporto būklę bei stovį mes priimsime sprendimą bei pateiksime savo pasiūlymą. Nuolat stebime rinką, tad stengiamės, kad pasiūlymai kuo labiau atspindėtų realiausias rinkos sąlygas bei būtų kuo patrauklesni pardavėjams.

Nevažiuojančio specialaus transporto supirkimas

Parduoti nevažiuojantį specialųjį transportą yra be galo sunku. Nebent kreipiatės į supirkėjus, kuriuos domina naujų ar naudotų, bet jau nevažiuojančių spec. transporto priemonių supirkimas.

Daužto specialaus transporto supirkimas

Superkame ir daužtas specialiojo transporto priemones. Nepriklausomai nuo to ar pažeidimai smarkūs ar tik labai paviršutiniški, tai nesutrukdys mums pateikti gerą pasiūlymą jums. Jeigu aktualus daužtų spec. auto supirkimas – nedvejokite susisiekti!

Kiek galima tikėtis gauti už specialaus transporto pardavimą?

Specialaus transporto kainos gali būti labai įvairios. Priklausomai nuo būklės, tipo ir kitų faktorių kaina gali svyruoti nuo poros šimtų iki kelių tūkstančių eurų. Įtakos turi ir tai, ar spec. transportas dar turėtų pirkėjų ar jį galima realizuoti rinkoje, ar įmanomas tik pvz., utilizavimas.

  • Kokį specialų transportą superkate?

    Superkame sunkvežimius, statybose, žemės ūkyje ar kituose darbuose naudojamą specialųjį transportą. Iš esmės, jeigu tai yra transporto priemonė (sausumos ar vandens), tikėtina, kad galėsime pasiūlyti ją nupirkti.

  • Kaip greitai galite nupirkti specialų transportą?

    Nuperkame tą pačią arba jau kitą darbo dieną. Tiesa, su specialiuoju transportu gali reikėti papildomos apžiūros!

  • Kaip su jumis susisiekti norint parduoti specialų transportą?

    Geriausia ir patogiausia – telefonu arba el. paštu.

Taip pat siūlome

Užpildykite užklausą ir parduokite automobilį!