AutomobiliųSupirkimas123

+37061432222

Motociklų supirkimas

Motociklų supirkimas

Jeigu jūsų kieme, garaže ar po langais stovi jums priklausantis bet nebereikalingas motociklas – galbūt sudomins motociklų supirkimas? Mes greitai pasiūlysime patrauklia kaina nupirkti bet kurį motociklą, nepriklausomai nuo jo būklės. Kai jūs su mumis susisiekiate ir mes gauname pakankamai informacijos, kad įvertintumėme motociklą – pateikiame pasiūlymą ir galime labai greitai atvykti pasiimti transporto priemonę.

Kokio stovio motociklus superkame?

Jūsų motociklo stovis gali būti pats įvairiausias. Esame lankstūs, todėl domina ir nevažiuojančių arba labai senų (net retro) bei naujų, galbūt daužtų ar kitaip pažeistų motociklų pirkimas. Turime didelę patirtį ir nuolat stebime rinką, tad galime pateikti geriausiai rinką atitinkančius pasiūlymus. Jeigu turite motociklą – atsiųskite jo nuotraukas ir mes jį įvertinsime bei galėsime labai greitai nupirkti!

Naujų ir naudotų motociklų supirkimas

Superkame ir naujų ir naudotų bei senų motociklų modelius. Tai gali būti XXa. vidurio, praėjusio dešimtmečio ar praėjusių metų modelis – mus tikrai domins galimybė jį iš jūsų nupirkti. Apribojimų ar limitų motociklų bei transporto priemonių amžiui netaikome. Todėl, jeigu norite nebenaudojamą turtą iškeisti į pinigus, kreipkitės į mus!

Nors superkame visų tipų dvirates transporto priemones, tačiau dažniausiai į mus klientai kreipiasi norėdami parduoti: čioperius, sportinius motociklus, kelioninius, enduro klasės motociklus ir keletą kitų.

Nevažiuojančių motociklų supirkimas

Mes nupirksime net ir nebevažiuojantį motociklą. Kad ir kokia šios transporto priemonės būklė, mes pasistengsime pateikti gerą pasiūlymą, kad jums apsimokėtų parduoti. Nevažiuojančių motociklų pardavimas per skelbimus gali būti labai sudėtingas. Greitas ir daug paprastesnis būdas – kreiptis į patikimą supirkėją – mus!

Daužtų motociklų supirkimas

Nupirksime ir daužtus motociklus. Per savo veiklą jau nupirkome nemažai daužtų, skirtingos klasės motociklų. Pranešime ar įmanoma kažkas daugiau nei utilizavimas ir pasiūlysime atitinkamą sumą už jums nebereikalingą daužtą motociklą.

Kaip yra nustatoma motociklo kaina?

Kainos nustatymas remiasi informacija apie patį motociklą (metai, rida, būklė, pažeidimai ir t.t.) bei nuotraukomis ir kita svarbia informacija, kurią pateikia klientas arba, kuri pastebima apžiūros metu.

  • Kokių markių motociklai yra tinkami supirkimui?

    Mes superkame visų markių motociklus. Visgi dažniausiai mums siūlomi: Yamaha, Suzuki, Kawasaki, BMW, Honda, Aprilia, ATV, Ducati, Harley-Davidson bei KTM markių motociklai.

  • Kaip greitai galite nupirkti motociklą?

    Paprastai pasiūlymą, pagal gautas nuotraukas ir informaciją galime pateikti jau tą pačią arba vos kitą darbo dieną. Jeigu klientas nori, kad atvyktume tam tikru laiku – prisideriname ir galime susitarti atvykimą į priekį. Tačiau esant galimybei, visada atvyksime kuo greičiau, bet kur Lietuvoje.

  • Kaip su jumis susisiekti norint parduoti motociklą?

    Patogiausi būdai kontaktuoti su mumis dėl moto pardavimo yra skambučiai telefonu arba elektroniniai laiškai.

Taip pat siūlome

Užpildykite užklausą ir parduokite automobilį!