AutomobiliųSupirkimas123

+37061432222

Automobilių utilizavimas

Automobilių utilizavimas

 

Susisiekite su mumis jau dabar ir mes atsakysime į klausimus, patarsime bei pasiūlysime nupirkti jūsų automobilį utilizavimui. Transporto priemonių utilizavimas yra jų pavertimas metalo laužu arba išardymas pagal nustatytus standartus. Utilizavimas šiuo metu yra ypač naudingas vartotojams, kurie ruošiasi pirkti naują automobilį. Jeigu seną ir taršią transporto priemonę parduosite mums utilizuoti, iš valstybės galite gauti net 1000€ kompensaciją naujos, netaršios arba mažataršės transporto priemonės įsigijimui.

Kokius automobilius rekomenduojama utilizuoti?

Utilizavimas yra naudingas ir reikalingas su nebenaudojamomis, išregistruotomis, nebereikalingomis arba nepataisomai sugadintomis transporto priemonėmis. Iš vienos pusės tai gali būti vienintelis būdas realizuoti transporto priemonę ir iškeisti ją į pinigus, o kitu – galimybė gauti kompensaciją iš valstybės, kuomet norite seną auto keisti nauja. Šiuo metu įstatymai siekia Lietuvos autoparką apvalyti nuo senų ir taršių automobilių, todėl įsteigta programa skatina vartotojus ne parduoti, ne palikti, bet utilizuoti transporto priemonę, už tai gaunant finansinę paskatą.

Taršių automobilių utilizavimas

Jeigu norite utilizuoti seną ir taršią transporto priemonę, jūs galite pretenduoti į iki 1000€ siekiančią kompensaciją. Štai, kokios sąlygos:

 • Tai turi būti M1 klasės transporto priemonė
 • Jūs turite būti buvę šios TP savininkais/valdytojais arba savininkais ir vėliau valdytojais, ne trumpiau nei 12 mėnesių iki 2023-06-01 d.;
 • Keičiamas, taršus automobilis turėjo turėti galiojančią TA 2023-11-18 d.
 • Automobilio utilizavimą patikėsite sertifikuotam utilizuotojui, kuris jums suteiks pažymą;
 • Jau esate pasiruošę pirkti naują, mažataršį automobilį
 • Po jo pirkimo reikia pateikti dokumentus, įrodančius, kad nauja TP į orą išmeta mažiau nei 130g CO2 per kilometrą
 • Naujas automobilis, kurį pirksite yra varomas ne dyzelinu. Tinka: varomas vien tik benzinu, dujomis (gamtinėmis arba suskystintomis), etanoliu, elektra arba be benzino dar ir dujomis (gamtinėmis arba suskystintomis), etanoliu, elektra (dyzelis netinkama kuro rūšis). Jo pirmosios registracijos ES data turi būti vėlesnė nei 2014-01-01 d..

Jeigu atitinkate šias sąlygas, apsimoka imtis taršių automobilių utilizavimo. Kompensacija gavėjams bus išmokėta po to, kai jie įsigis naują transporto priemonę ir pateiks senosios utilizavimo dokumentus bei įsigijimo ataskaitas. Tiesa, kompensaciją galima panaudoti ir el. paspirtuko įsigijimui arba el. motorolerio bei el. motociklo pirkimą.

Senų automobilių utilizavimas

Jeigu jus domina senų automobilių utilizavimas, mes galime jums padėti gauti sunaikinimo pažymėjimą. Mes esame supirkėjai, todėl stengsimės nupirkti iš jūsų utilizuojamą transporto priemonę už sąžiningą kainą. Bet kokiu atveju, jeigu ta sena transporto priemonė yra tarši, ją utilizavus galėsite pretenduoti į valstybės kompensaciją, tad tikrai nepatirsite nuostolio, o net priešingai – gausite didelę naudą!

Dažnai senų automobilių vėl paruošimas naudojimui eisme yra pernelyg brangus ir nebeapsimoka arba visai neįmanomas. Nevarkite su tokiu galvos skausmu ir geriau jį parduokite už atitinkamą kainą arba išmainykite nenaudojamą seną auto į kompensaciją!

Naudotų automobilių utilizavimas

Kartais automobilis būna po autoįvykio, kartais žmonėms pereina giminaičio turtas, o kartais nepavyksta užbaigti planuoto projekto. Kad ir kokios to priežastys, jums nebūtina vargintis bandant sunkiai parduoti savo naudotų automobilių. Verčiau rinkitės greitesnį ir paprastesnį sprendimą – supirkėjų paslaugas. Mus domina visų rūšių, markių, modelių ir tipų naudoti auto, nepriklausomai nuo jų stovio (būklės). Susisiekite nurodytais kontaktais ir mes jums pateiksime patrauklų pasiūlymą!

Kaip yra nustatoma utilizuojamo automobilio kaina?

Dažniausiai utilizuojamo auto kaina daugiausiai priklauso nuo jo masės ir metalo vertės. Tačiau tai nebūtinai yra visos vertės pagrindas. Supirkėjams taip pat yra svarbi ir automobilio markė bei modelis. Kuo jis geresnės būklės ir kuo daugiau dalių galima parduoti atskirai, tuo labiau kyla kaina. Be to, vienų prekės ženklų auto, tiesiog yra brangesni.

Kuo automobilis naujesnis, tuo labiau kyla ir jo kaina. Salono ir pačio automobilio komplektacija taip pat turi įtakos, bet taip pat svarbu, kad kuo daugiau sistemų veiktų. Rida – atvirkščiai proporcinga vertei. Defektai, dokumentacija ir kiti faktoriai taip pat daro įtaką supirkimo bei utilizavimo kainai.

 • Per kiek laiko yra įvykdoma utilizacija?

  Viskas priklauso nuo kelių skirtingų faktorių. Paprastai automobilis utilizuojamas keleto dienų bėgyje, tačiau kol bus paruoštos visos pažymos, gali tekti palaukti ir ilgiau. Visgi apie proceso trukmę galėsime jus informuoti prieš jį pradedant!

 • Kaip yra įsivertinama automobilio kaina?

  Supirkimo ir utilizavimo kainą nustato specialistai. Mes esame profesionalai, kurie rinkoje dirba jau ne vienerius metus, todėl galime tiksliai ir kokybiškai nustatyti superkamos transporto priemonės vertę. Na, o utilizuotojai auto kainą nustato pagal masę ir būklę.

 • Kaip su jumis susisiekti, norint utilizuoti mašiną?

  Su mumis susisiekti galite telefonu bei el. paštu. Praneškite apie norą utilizuoti savo transporto priemonę ir, jeigu viskas atitinka įstatyme numatytus reikalavimus, galėsime padėti gauti 1000€ kompensaciją už taršaus auto utilizavimą!

  Kitu atveju pasiūlysime maksimaliai finansiškai naudingą arba patogų utilizavimą.

Taip pat siūlome

Užpildykite užklausą ir parduokite automobilį!