AutomobiliųSupirkimas123

+37061432222

Motorolerių supirkimas

Motorolerių supirkimas

Turite nebereikalingą ar nebevažiuojantį motorolerį? Nevarkite su tuo, kad jis užima vietą garaže, sklype ar prie namų. Geriau iškeiskite nebereikalingą moto į pinigus, pasirinkę motorolerių supirkimą. Mes greitai pasiūlysime geriausią kainą už beveik bet kurį motorolerį!

Kokio stovio motorolerius superkame?

Supirkimas gali būti aktualus bet kokios būklės (stovio) motorolerių šeimininkams. Kadangi mūsų verslas turi platų partnerių tinklą, o mūsų komanda – ilgametę patirtį, esame pajėgūs rasti vertę bet kokios būklės transporto priemonėje, todėl su klientais (pardavėjais) atsiskaitome pasiūlydami gerą kainą. Taip užtikrinamas greitas ir labai patogus pardavimo procesas, kuomet mes patys pasiimame motorolerį iš kiemo, o klientams tereikia pasiimti pinigus!

Naujų ir naudotų motorolerių supirkimas

Mums vienodai aktualus ir naujų, ir naudotų motorolerių supirkimas. Randame geriausią pasiūlymą tuomet, kai vienintelė išeitis yra utilizavimas bei tuomet, kai apynaujį motorolerį savininkai nori parduoti, nes jis tapo nebereikalingas arba jis jiems atiteko iš kitų rankų.

Nevažiuojančių motorolerių supirkimas

Net, jeigu jūsų motoroleris nebevažiuoja, mes galime pateikti pasiūlymą jo nupirkimui. Tokios TP pardavimas per skelbimus arba ardymas detalėms daug kam tiesiog neapsimoka. Šiuo atveju paprasčiausia ir efektyviausia kreiptis į supirkėjus, kuriuos domina nevažiuojančių ir senų motorolerių supirkimas.

Daužtų motorolerių supirkimas

Net, jeigu transporto priemonė ir buvo patekusi į autoįvykį ir po jo yra išlikę kėbulo, važiuoklės ar kiti pažeidimai, mūsų komanda pasiūlys ją nupirkti. Taip, mus domina ir daužtų motorolerių bei daužtų dviračių TP pirkimas. Defektai bei pažeidimai apžiūrimi ir įvertinami nuotraukose bei jūsų pateiktoje informacijoje ir pagal ją pakoreguojame kainos pasiūlymą bei vis tiek nuperkame motorolerius.

Kaip yra nustatoma motorolerio kaina?

Kainos nustatymas vyksta atsižvelgiant į motorolerio pagaminimo metus, modelį, variklio kubatūrą ir būklę, ridą, pažeidimus, stovį bei kitus faktorius. Savaime suprantama, kad naujas, mažai daužtas ir nedidelę ridą turintis motoroleris kainuos daugiau nei senas, vos važiuojantis ir apdaužytas variantas. Kiekvieno varianto kaina vertinama individualiai.

  • Kokių markių motoroleriai yra tinkami supirkimui?

    Supirkimui tinka beveik visų markių motoroleriai. Tai gali būti: Piaggio, Aprillia, Vespa, Honda, Peugeot markės ar kitų gamintojų modeliai. Kreipkitės ir mes tikrai pateiksime patrauklų kainos pasiūlymą!

  • Kaip greitai galite nupirkti motorolerį?

    Specializuojamės greitai nupirkdami bet kurį transportą, įskaitant ir motorolerius. Gavę nuotraukas bei informaciją apie jūsų TP, kuo greičiau išanalizuosime ir atsakysime su konkrečiu kainos pasiūlymu. Dažniausiai motorolerių nupirkimas užtrunka 1-2 darbo dienas (atvykstame tą pačią arba jau kitą darbo dieną).

  • Kaip su jumis susisiekti norint parduoti motorolerį?

    Mūsų kontaktai nurodyti interneto puslapyje. Patogiausia susisiekti telefonu arba elektroniniu paštu. Nepamirškite prisegti nuotraukų bei kitos svarbiausios informacijos. 

Taip pat siūlome

Užpildykite užklausą ir parduokite automobilį!