AutomobiliųSupirkimas123

+37061432222

Vilkikų supirkimas

Vilkikų supirkimas

Norite atsikratyti nebevažiuojančiu ar daužtu vilkiku? Jis tik užima vietą jūsų kieme ar sklype? Drąsiai kreipkitės į mus. Patyrę ir profesionalūs transporto priemonių supirkėjai pasiūlys jums geriausias sąlygas naujų, senų, naudotų, daužtų ar visai nevažiuojančių vilkikų supirkimui. Nepriklausomai nuo markės ar vilkiko tipo bei konfigūracijos – pasiūlysime greitą nupirkimą ir patys jį išsivešime.

Kokio stovio vilkikus superkame?

Superkame naujus, naudotus ir daužtus bei nevažiuojančius vilkikus. Kai kada, labai prasto stovio (būklės) vilkikus yra labai sunku parduoti per skelbimus, o kartais ir visai neįmanoma. Blogame stovyje esantys vilkikai taip pat reikalauja didelių investicijų tam, kad pavyktų juos prikelti. Tokiu atveju geriausia kreiptis į mus, kadangi greitas nebenaudojamo transporto iškeitimas į pinigus bus jums labai naudingas. Pasirūpinsime, kad būtų atliktas tvarkingas utilizavimas arba, esant galimybei, vilkikas būtų eksportuotas į Rytų šalis.

Naujų ir naudotų vilkikų supirkimas

Taip pat, kaip ir naujų, mus domina ir naudotų bei jau senų vilkikų supirkimas. Esame universalūs ir turime platų partnerių tinklą, todėl galime supirkti beveik bet kokio tipo ir bet kokios būklės sunkiasvorį transportą.

Vilkikas gali būti buvęs naudotas tolimiesiems reisams, statybos ar kituose darbuose. Jeigu jūs turite transporto priemonę ir ji jums nebereikalinga, supirkėjai tikrai išspręs galvos skausmą ir patys išsiveš vilkiką iš vietos, tad jums tereikės tik priimti pinigus!

Nevažiuojančių vilkikų supirkimas

Parduoti nevažiuojantį vilkiką yra labai sunku. Kadangi visos šios transporto priemonės perkamos ne dėl grožio, bet dėl panaudojimo darbui, yra būtina, kad jos galėtų tą darbą atlikti. Ardymas ir detalių išpardavimas užima be galo daug laiko, todėl nevažiuojančių vilkikų pardavimas yra bene efektyviausias sprendimas. Labai greitai, geriausiu kainos santykiu perduokite jau nebevažiuojantį vilkiką supirkėjams.

Daužtų vilkikų supirkimas

Dažnai daužto vilkiko remonto kaštai nebeatsiperka. Jeigu jus domina daužtų vilkikų pardavimas ir patys norite rasti supirkėją, kuris pasiūlys gerą kainą už daužtą vilkiką – rinkitės mus. Pasidomėsime, kokios yra realizavimo galimybės jūsų vilkikui (pvz., eksportas, utilizavimas ar kita) ir labai greitai nupirksime transporto priemonę

Kaip yra nustatoma vilkiko kaina?

Vilkiko kaina nustatoma pagal jo markę, pagaminimo metus, būklę (daužimą, tai ar jis važiuojantis, dokumentaciją), ridą ir be abejonės, esamą rinkos situaciją. Kruopščiai įvertinę visus faktorius, mūsų specialistai pateikia pasiūlymą pardavėjui. Kuo geresnė vilkiko būklė, tuo aukštesnės kainos galima tikėtis.

  • Kokių markių vilkikai yra tinkami supirkimui?

    Supirkimui tinka kone visų markių vilkikai. Dažniausiai superkame: Volvo, MAN, DAF, Scania, Mercedes-Benz, Iveco, Renault ir kai kurių kitų gamintojų sunkiasvorius.

  • Kaip greitai galite nupirkti vilkiką?

    Dažniausiai transporto priemones nuperkame tą pačią arba jau kitą darbo dieną.

  • Kaip su jumis susisiekti norint parduoti vilkiką?

    Esant poreikiui parduoti vilkiką – skambinkite telefonu arba rašykite laiškus elektroniniu paštu.

Taip pat siūlome

Užpildykite užklausą ir parduokite automobilį!