AutomobiliųSupirkimas123

+37061432222

Japoniškų automobilių supirkimas

Japoniškų automobilių supirkimas

Mus domina įvairiausių japoniškų automobilių supirkimas. Jeigu jūsų kieme ar teritorijoje stovi nenaudojamas bet kurios japoniškos markės automobilis – mes jį pasiūlysime nupirkti už gerą kainą.

Superkame naudotus, nevažiuojančius, populiarius bei mažiau žinomus, o taip pat ir daužtus japoniškus automobilius. Nepriklausomai nuo transporto priemonės amžiaus (tai gali būti ir retro automobilis), mes pasistengsime už jį pasiūlyti geriausią kainą.

Kaip vyksta japoniškų automobilių supirkimas?

Kaip ir visų kitų, japoniškų automobilių supirkimas prasideda nuo to, kad klientas (pardavėjas) į mus kreipiasi dėl šios paslaugos. Mūsų specialistai greitai įvertina automobilį bei kitus faktorius ir tada pateikiamas pasiūlymas. Jeigu jis tenkina abi puses, sutariame dėl laiko ir atvykstame į vietą paimti automobilį.

Jeigu apžiūros metu paaiškėja naujų detalių – pasiūlymą pakoreguojame.

Nevažiuojančių, japoniškų mašinų supirkimas

Parduoti nevažiuojančią transporto priemonę (nesvarbu ar ji japoniška, ar ne) – visuomet yra sudėtinga. Dažniausiai tokius automobilius perka tik dalimis arba jiems siūlomas utilizavimas. Tačiau šios paslaugos dažnai neapsimoka, kadangi pardavimas dalimis trunka labai ilgai (ne visiems to laiko užtenka), o japoniškų auto utilizavimas neduos tokios finansinės naudos, kokios norėtųsi.

Aukso viduriu galima laikyti nevažiuojančių naudotų japoniškų mašinų supirkimą. Tai yra greitas ir labai paprastas būdas realizuoti net ir smarkiai daužtą ar kitaip pažeistą transporto priemonę. Mes superkame visas, net ir nevažiuojančias TP, tad nedvejodami kreipkitės į mus!

Paklausiausi japoniški automobiliai

Tarp paklausiausių japoniškų automobilių patenka įvairių markių mašinos.

Dažniausiai Lietuvos keliuose matome: Toyota, Mazda, Nissan, Subaru ir Honda automobilius. Kiek sumažėjęs, bet vis dar didelis yra ir Mitsubishi populiarumas. Pastaruoju metu sparčiai auga ir prekės ženklo Suzuki automobilių skaičius Lietuvos keliuose. Mes brangiai superkame visų paklausių ar mažiau paklausių japoniškų mašinų modelius.

Automobiliusupirkimas123 – vieta, kur galite tikėtis geros kainos už savo transporto priemonę.

Kiek galiu tikėtis gauti už savo japonišką automobilį?

Galutinis kainos pasiūlymas tiesiogiai priklauso nuo skirtingų faktorių. Jeigu automobilis populiarus ir įprastas – tikėtina, kad pasiūlymą pateiksime labai greitai. Tačiau, jei mašina yra reta, labai sena arba išskirtinė, gali būti, kad tokių japoniškų automobilių vertinimą pateiksime tik apžiūrėję nuotraukas arba vietoje.

Galutinis kainos pasiūlymas tikrai gali būti skirtingas. Pvz., daužtų automobilių vertinimai yra žemesni nei nedaužtų, o senų TP iš Japonijos gamintojų kainos gali būti labai skirtingos. Pasiūlymai svyruoja nuo ~100€ iki daug didesnių sumų.

  • Kaip greitai gali būti parduodamas japoniškas automobilis?

    Jeigu jus domina pardavimas supirkėjams (mums), tai automobilį parduoti jums gali pavykti labai greitai – vos per vieną dieną. Susisiekite su mumis dėl pardavimo ir mes iš karto pateiksime pasiūlymą. Sutarus dėl sąlygų iš karto atvyksime nurodytu adresu ir išsivešime automobilį.

  • Kaip su jumis susisiekti norint priduoti japonišką automobilį?

    Jeigu norite priduoti japonišką mašiną mums – susisiekti galite interneto puslapyje nurodytais kontaktais. Skambinkite telefonu, rašykite laiškus arba perduokite žinią kitais kanalais.

  • Kokios markės automobiliai yra pagaminti Japonijoje?

    Japonijoje veikia tikrai ne vienas prekės ženklas, kuris gamina automobilius. Visgi populiariausi Japonijoje gaminti automobiliai būtų: Toyota, Nissan, Honda, Mazda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki. Šalyje taip pat gaminama daug motociklų bei veikia ir mažiau žinomi Isuzu, Daihatsu ir kiti.

Taip pat siūlome

Užpildykite užklausą ir parduokite automobilį!