AutomobiliųSupirkimas123

+37061432222

Retro (senovinių) automobilių supirkimas

Retro automobilių supirkimas

Jeigu jūsų kieme, garaže ar netoli nuosavybės stovi nenaudojamas, apleistas, nebevažiuojantis, daužtas ar dėl kitų priežasčių nebereikalingas senovinis, retro automobilis – mes jį nupirksime!

Esame profesionalai, kuriuos domina senovinių, retro automobilių supirkimas. Taupykite savo laiką ir gaukite geriausią sumą per itin trumpą laiką. Greitai nupirksime bet kokios markės ir bet kokio modelio retro TP, nepriklausomai nuo jos būklės.  

Paprastai retro bei senoviniais automobiliais yra laikomos tos transporto priemonės, kurios yra virš 30 metų senumo ir Lietuvoje galėtų gauti istorinius registracijos numerius.

Senovinių (Retro) automobilių supirkimas

Senovinių automobilių supirkimas yra naudingas visiems savininkams, kurie nori atsikratyti nebenaudojamomis transporto priemonėmis ir atlaisvinti vietą savo teritorijoje.

Mes atvykstame jūsų nurodytu adresu bei patys išgabename supirktą automobilį. Nepriklausomai nuo jo išvaizdos ar techninės būklės, visada stengiamės pateikti patį geriausią pasiūlymą. Supirkimo paslauga iš mūsų, ko gero visuomet apsimokės labiau nei utilizavimas.

Kiek galiu tikėtis gauti už senovinį automobilį?

Supirkimo suma tiesiogiai priklauso nuo to, kokia yra automobilio būklė, kokia jo paklausa antrinėje rinkoje bei kitų svarbių faktorių. Senoviniai automobiliai gali būti tiesiog pasenę ir atgyvenę arba kolekcinė vertybė, retas modelis. Pirmuoju atveju gaunama suma tikrai turėtų būti mažesnė už tą, kurią pasiūlysime pardavėjams su vintažiniu, geros būklės automobiliu.

Skambučio, susirašinėjimo ar gyvos apžiūros metu atliekamas greitas TP vertinimas ir mes iš karto pateikiame pasiūlymą pardavėjui. Kiekvienas auto yra individualus, todėl ir siūloma suma skirsis.

Nevažiuojančių senovinių (Retro) automobilių supirkimas

Per laiką daug automobilių pasensta ir jiems reikia didelių investicijų tam, kad vėl būtų galima jais važiuoti bendro naudojimo keliais. Kai retro automobilis tampa nebevažiuojančiu, dažniausiai jis tokiu tampa visam laikui ir nebebus naudojamas. Utilizuoti jį dažnai nebeapsimoka, tad daug geriau bandyti parduoti. Tačiau pardavimas irgi turi daug kliūčių, kadangi toks automobilis turi siaurą ir labai įžvalgų pirkėjų ratą.

Reikia ieškoti aukso viduriuko, kuo gali būti supirkimo paslauga. Greitas sandoris bei sąžiningas kainos įvertinimas lemia tai, kad klientai būna maksimaliai patenkinti pardavimu supirkėjams. Negaištamas laikas bei gaunama maksimali suma iš karto vietoje!

Daužtų senovinių (Retro) automobilių supirkimas

Senovinį retro automobilį, per skelbimus parduoti bus kone neįmanoma, jeigu jis dar yra daužtas. Senovinį automobilį retai kas perka projektui, kadangi tai yra didelės investicijos reikalaujantis darbas, o dažniau kas mėgsta ieškoti labai geros būklės senų transporto priemonių arba bent jau su labai minimaliais defektais.

Mes nedvejodami pateiksime pasiūlymą už 30, 40, 50 metų senumo ar dar senesnius retro automobilius su daužimu.

 • Kokio stovio senovinį automobilį galiu priduoti?

  Mes superkame pačio įvairiausio stovio transporto priemones. Jeigu tai retro automobilis, jis gali būti su daužimu, defektais, gedimais ar kitokiais pažeidimais. Įvertinę visas sąlygas mes jums pateiksime pasiūlymą.

 • Kokie yra kainų rėžiai už retro automobilio pardavimą?

  Viskas yra labai individualu ir priklauso nuo konkretaus atveju. Vienu atveju galima pardavėjui pasiūlyti tik šimtą ar kelis šimtus eurų, o kitus kartus sumos būna daug didesnės. Įvertinimą atliekame vietoje arba nuotoliniu būdu ir pateikiame pasiūlymą. Kiekvienas atvejis – individualus.

 • Kaip su jumis susisiekti, norint parduoti senovinį automobilį?

  Su mumis susisiekti galite telefonu, elektroniniu paštu arba kitais interneto puslapyje nurodytais kontaktais. Į korespondencijas ar skambučius atsakome darbo valandomis.

   

Taip pat siūlome

Užpildykite užklausą ir parduokite automobilį!