AutomobiliųSupirkimas123

+37061432222

Automobilių supirkimas metalo laužui

Automobilių supirkimas metalo laužui

Mes galime nupirkti jūsų seną, naudotą, nebevažiuojančią, daužtą ar bet kokios kitokios būklės transporto priemonę metalo laužui. Patiems žmonėms dažniausiai neapsimoka gaišti laiko bandant nuvežti nebevažiuojančią TP į laužyną, kadangi jie negalės žinoti ar gauna geriausią pasiūlymą. Mes esame rinkos profesionalai, tad nupirksime jūsų transporto priemonę už geriausią kainą ir greitai!

Daužtų automobilių supirkimas metalo laužui

Dažnai su daužtu automobiliu belieka tik viena išeitis – priduoti jį į metalo laužą. Tačiau daužtų automobilių realizavimas labai apriboja pardavėjo galimybes. Per skelbimus tokią transporto priemonę parduoti sunku, o pridavimas į metalo laužą – finansiškai nenaudingas ir trunka labai ilgai.

Tačiau, jeigu kreipsitės į mus, automobiliusupirkimas123 atliekamas automobilių supirkimas ne tik palengvins jūsų naštą, bet ir sutaupys jums laiko. Daužimas gali būti minimalus arba labai smarkus, drąsiai kreipkitės ir iškeiskite savo auto į pinigus.

Senų automobilių supirkimas metalo laužui

Senam automobiliui neretai reikia didelių investicijų tam, kad jis vėl galėtų dalyvauti eisme. Tokių investicijų dažnai daryti neapsimoka, dėl to jie tinka tik metalo laužui. Mus domina senų automobilių supirkimas ir utilizavimas, todėl pasiūlysime sąžiningą ir gerą kainą už jūsų seną auto. Tai gali būti vokiškas, itališkas, prancūziškas, japoniškas, amerikietiškas ar bet kokios kitos kilmės automobilis.

Senais automobiliais paprastai laikomos tos transporto priemonės, kurioms jau daugiau nei 30 metų. Visgi verta paminėti, kad mes superkame ir gerokai senesnius automobilius.

Kokie automobiliai yra tinkami metalo laužui?

Metalo laužui tinka visi automobiliai, kuriuos galima perdirbti ar utilizuoti bei išardyti. Visgi geriau būtų sakyti ar metalo laužas yra vienintelė išeitis šiam automobiliui.

Nevažiuojantys, labai smarkiai ir neatitaisomai sudaužyti, išregistruoti bei niekada nebenaudojami automobiliai gali būti įvardinami kaip tinkami metalo laužui. Jų pardavimo vertė arba atstatymo kaštai yra tokie dideli, kad nebeapsimoka to daryti. Daug lengviau tuomet tiesiog auto utilizuoti ir priduoti į metalo laužą.

Kokią kainą galima gauti parduodant savo automobilį metalo laužui?

Kaina metalo laužyne svyruoja. Visų pirma kainos skiriasi priklausomai nuo pačios TP svorio ir metalo kiekio joje. Tai yra vadinamoji metalo kaina. Ardytojai ir utilizuotojai taip pat žiūri ir į tai, kokios būklės yra transporto priemonė. Senų ar naudotų TP utilizavimas atliekamas tik po to, kai iš jų išrenkamos visos dalys, kurios dar gali būti panaudotos ar parduotos. Paprastai už automobilį utilizuotojai pasiūlo kainą, panašią į metalo plius procentą nuo jos vertės pagal būklę.

Kaip yra nugabenamas automobilis iki metalo laužo?

Automobilį nuo jūsų vietos iki metalo laužo nugabensime mes, su tralu. Tokį automobilį reikia užkelti ant tralo arba, jeigu jis turi dokumentus, draudimą ir TA – galima su juo ir nuvažiuoti iki pačio laužyno. Jeigu nenorite jo gabenti patys, mes tikrai pasirūpinsime mašinos transportavimu iki laužyno.

Kokiuose miestuose galiu priduoti automobilius į metalo laužą?

Savo automobilį mums priduoti galite visoje Lietuvoje. Dažniausiai dirbame aplink didžiuosius miestus – Vilnių, Kauną, Klaipėdą, Šiaulius ir Panevėžį. Taip pat superkame TP aplink Tauragę ir Marijampolę. Dirbame ir miestuose, ir jų rajonuose, todėl automobilius į metalo laužą galite priduoti visur!

  • Kaip greitai galiu priduoti automobilį į metalo laužą?

    Jeigu bandysite geriausią pasiūlymą rasti patys, užtruksite tikrai ilgai. Be to, reikia ieškoti ir sprendimų kaip nugabenti patį automobilį iki laužyno. Kad tai užimtų kuo mažiau laiko ir gautumėte geriausią pasiūlymą, kreipkitės į mus. Pasiūlysime sąžiningą kainą ir automobilį priduosite tą pačią ar iš karto kitą darbo dieną.

  • Kaip yra įsivertinama automobilio metalo kaina?

    Automobilio metalo kaina dažniausiai vertinama pagal jo svorį. Metalas kainojamas pagal masę, todėl TP yra pasveriama arba nustatomas jos svoris pagal dokumentus ir taip paskaičiuojama preliminari vertė, kurią supirkėjai gali pasiūlyti. Tačiau supirkimo kaina ne visada tiksliai atitinka metalo kainą.

  • Kaip su jumis susisiekti, norint parduoti mašiną metalo laužui?

    Tai padaryti galite telefonu, elektroniniu paštu arba kitais, interneto puslapyje nurodytais kontaktais. Kuo skubiau atsakysime į jūsų užklausą!

Taip pat siūlome

Užpildykite užklausą ir parduokite automobilį!