AutomobiliųSupirkimas123

+37061432222

Automobilių supirkimas į Kazachstaną

Automobilių supirkimas į Kazachstaną

Kazachstanas – labai didelė valstybė Centrinėje Azijoje. Ten gyvenantys žmonės perka naudotus automobilius, kurie atgabenami iš Europos, taip pat ir iš Lietuvos. Jeigu jums mašina nebereikalinga ir jos nebenaudojate, nebūtina ją priduoti ardymui ar utilizavimui. Mes superkame automobilius į Kazachstaną, kur jie dažniausiai tampa kažkieno automobiliu. Jeigu domina geriausia kaina už automobilį, priduokite supirkimui į Kazachstaną!

Kodėl verta parduoti automobilius į Kazachstaną?

Automobilių supirkimas į Kazachstaną apsimoka dėl kelių priežasčių. Visų pirma – užuot pardavę laužynams už vien tik metalo kainą, galite gauti sumą, kuri panašesnė į tikrąją automobilio vertę. Visų antra – jeigu norite gauti gerą vertę už savo auto, verčiau ją parduoti į Kazachstaną nei ardyti dalimis. Taip daug greičiau ir paprasčiau parduosite savo turtą.

Kokios kainos galima tikėtis priduodant automobilį?

Priduodami automobilį supirkimui į Kazachstaną galite gauti kainą, kuri panašesnė į tikrąją automobilio vertę, ne tik metalo kainą. Kazachstane jūsų automobiliai, ko gero, bus remontuojami ir paruošti eismui, todėl už juos mokama sąžininga ir adekvati suma. Į Kazachstaną vežame įvairios būklės ir įvairių markių automobilius, kurie gali būti seni, naudoti, daužti ar turintys kitokius pažeidimus.

Pridavimas į Kazachstaną yra ir kai kurių autoprekeivių pagrindinis pragyvenimo šaltinis, tad galite žinoti, jog parduodami automobilius supirkimui į Kazachstaną, gausite gal net geresnį pasiūlymą nei utilizuodami transporto priemonę.

Kokio stovio mašinas superkate?

Mus domina ir senų, naudotų bei daužtų mašinų supirkimas. Tiek į Kazachstaną, tiek kitais tikslais superkame pačio įvairiausio stovio (būklės) automobilius, pardavėjams už juos pasiūlydami aukščiausią įmanomą kainą. Susisiekite su mumis ir patikslinkite, kokį automobilį norite parduoti. Mūsų komanda atidžiai įvertins galimybes bei pateiks pasiūlymą. Sutikus dėl sandorio, atvyksime į vietą ir iš karto paimsime mašiną bei ją išgabensime į depą, kur ji bus pakrauta į traukinį, keliaujantį į Kazachstaną. Mes sujungiame pirkėją su pardavėju, tad jums nereikia rūpintis dėl nieko, išskyrus pinigų paėmimą!

Kokie automobiliai yra tinkami supirkti?

Supirkimui tinka visi nenaudojami, dažniausiai ir seni bei daužti automobiliai. Supirksime ir naudojamus, bet nebereikalingus auto.

Kaip jau minėjome, nukeliavę į Kazachstaną, net ir ganėtinai prastos būklės automobiliai yra remontuojami bei parduodami. Supirkėjai renkasi visus įmanomus, senus, nebrangius automobilius iš Europos. Dėl šios priežasties supirkimui į Kazachstaną tinka kone visos transporto priemonės, beveik nepriklausomai nuo jų būklės.

Eksportuotojai pasirūpina, kad automobilis būtų tvarkingai eksportuotas iš Lietuvos ir tvarkingai importuotas į Kazachstaną – jums dėl to nereikia sukti galvos.

Kokiuose miestuose galiu priduoti automobilį į Kazachstaną?

Priduoti savo automobilį supirkėjams galite beveik bet kuriame Lietuvos mieste. Mes paimame automobilius iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir bet kurio kito didesnio miesto ar jo apylinkių. Bet kokiu atveju, supirktų automobilių laukia ne utilizavimas, o pakrovimas į traukinį. Dažniausiai į Kazachstaną jie vyksta iš Kauno, Vilniaus arba Marijampolės. Tačiau mes pasirūpiname pakrovimu ir perdavimu pirkėjams iš Centrinės Azijos, o priduoti automobilį supirkimui galite bet kur.

  • Per kiek laiko superkate automobilius į Kazachstaną?

    Mes automobilius superkame labai greitai. Nors prisitaikome prie savo klientų ir galime automobilį pasiimti jiems patogiu laiku, tačiau įprastai automobilius į Kazachstaną supirksime tą pačią arba jau kitą darbo dieną.

  • Kaip yra įvertinama automobilio kaina?

    Automobilio kainos vertinimu užsiima mūsų komandos ekspertai – profesionalai. Per daugelį metų darbo ir nuolatinę rinkos analizę jie įgijo žinias bei supratimą, reikalingą optimaliam kainos įvertinimui. Mes pasiūlymą pateikiame telefonu arba paštu, jeigu yra pakankamai informacijos, arba atvykstame automobilį įvertinti vietoje ir pasiūlymą pateikiame ten. Duoto žodžio laikomės ir jūsų laiko negaištame, kad būtų kuo lengviau priimti abipusiai naudingą sandorį.

  • Kaip su jumis susisiekti, norint parduoti mašiną?

    Su mumis susisiekti geriausia telefonu, elektroniniu paštu arba kitais kanalais, nurodytais interneto puslapyje. Praneškite, kad norėtumėte priduoti automobilį supirkimui į Kazachstaną ir mes pasistengsime jums pateikti geriausią kainos pasiūlymą.

Taip pat siūlome

Užpildykite užklausą ir parduokite automobilį!