AutomobiliųSupirkimas123

+37061432222

Automobilių supirkimas ardymui

Autimobilių supirkimas ardymui

Superkame naudotus, daužtus, nevažiuojančius ir bet kokios būklės automobilius ardymui. Jeigu turite nebenaudojamą transporto priemonę, kurią siekiate greitai parduoti ir iškeisti ją į pinigus, kreipkitės į mus. Mes greitai pateiksime jums kainos pasiūlymą ir nupirksime jūsų transporto priemonę ardymui.

Paklausiausi automobiliai ardymui

Nėra vienos markės ar vieno modelio automobilio, kurie būtų išskirtinai paklausiausi ardymui. Visgi tendenciją galima pastebėti tarp to, kurių automobilių keliuose yra daugiausiai bei tų, kurie dažniausiai superkami ardymui.

Tai bus: VAG grupės, BMW, japoniški Toyota, Mercedes-Benz, Ford ir daugybės kitų markių automobiliai. Tačiau mus domina ir kitų TP supirkimas, tad, jeigu norite priduoti savo nenaudojamą automobilį ardymui – drąsiai kreipkitės į mus. Paklausūs yra tikrai beveik visi automobiliai. Mūsų įmonė turi kontaktus ir partnerių tinklą, tad galime realizuoti beveik bet kurią transporto priemonę ardymui.

Kokio stovio automobilius galima priimti ardymui?

Mes priimame beveik bet kokio stovio automobilius ardymui. Patys ardytojai dažniausiai renkasi išrankiai, tačiau mes paimsime bet kokį automobilį ir pasirūpinsime, kad pardavėjas už jį gautų geriausią kainą. Patys bandydami ieškoti supirkėjo, kuris nori TP ardymui, tikriausiai gausite nelabai gerus pasiūlymus arba be galo ilgai ieškosite sandorio, kuris būtų naudingas. Daug paprasčiau ir greičiau ardymui skirtą mašiną parduoti mums. Pateiksime geriausią pasiūlymą ir kone iš karto nupirksime jūsų transporto priemonę.

Daužtų automobilių ardymas

Daužtų automobilių ardymas yra sudėtingas procesas. Jeigu norite patys ardyti daužtą transporto priemonę ir ją išparduoti dalimis, tai bus labai sudėtingas procesas, kuris truks ilgai. Tačiau pasirinkę mus, kaip savo daužtų automobilių supirkėjus – greitai parduosite nebenaudojamą TP ir iškeisite ją į pinigus. Daužimas ir jo smarkumas mums nėra pernelyg svarbūs. Jeigu turite transporto priemonę, mes tikriausiai galėsime pasiūlyti ją nupirkti.

Senų automobilių ardymas

Labai senų automobilių ardymas yra taip pat labai specifinė paslauga. Jeigu jūs norite gauti informacijos bei gerą kainos pasiūlymą – automobiliusupirkimas123.lt – geriausia vieta tam.

Turime didelę patirtį superkant retro, senus ar vintažinius auto, tad greitai galėsime viską įvertinti bei atvykti į vietą pasiimti nevažiuojantį arba išregistruotą automobilį.

Naudotų automobilių ardymas

Mums aktualus ir naudotų mašinų pirkimas ardymui. Paprastai žmonėms reikia daug laiko ir pastangų tam, kad rastumėte gerą supirkimo vietą, kuri pasiūlytų gerą kainą. Daug kam tai nėra pagrindinė profesija ar užsiėmimas, dėl to verčiau kreiptis į patyrusius profesionalus. Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais, pristatykite savo naudotą automobilį, kurį norite parduoti ardymui ir mes jį nupirksime. Keliaujame visoje Lietuvoje, tad visai nesvarbu iš kur esate, mes pasiūlysime jį supirkti!

Kur yra ardomi automobiliai?

Automobiliai paprastai yra ardomi autolaužynuose, specializuotose dirbtuvėse arba tam skirtose vietose. Automobilių ardymui reikia specializuotos technikos, erdvės bei galimybės išardytas dalis panaudoti. Dėl to ardymu užsiima patyrę specialistai, kurie gali realizuoti dalis arba patį automobilį ir dėl to pardavėjui galima pasiūlyti sąžiningą atlygį.

Mašinos gabenimas iki automobilių supirkimo centro

Mes patys pasirūpinsime, kad jūsų automobilis būtų nugabentas iki supirkimo centro. Galime rekomenduoti ir tralą jums, tačiau daug kas tikriausiai rinksis tokią galimybę, kad automobilį atvyktume pasiimti iš jo buvimo vietos. Pačios supirkimo kainos tai nemažina ir nekeičia.

  • Kaip greitai galiu priduoti automobilį ardymui?

    Automobilį ardymui priduoti galite tikrai greitai. Viskas priklauso nuo keleto faktorių. Visų pirma – kaip greitai galėsime automobilį pasiimti. Jeigu skambučio ar susirašinėjimo metu pasiekiame susitarimą, automobilį pasiimti galime kone tą pačią ar iš karto kitą darbo dieną.

  • Kaip yra įsivertinama automobilio kaina?

    Mūsų specialistai nuolat stebi rinką ir esamą situaciją joje. Pagal esamas rinkos aktualijas bei pačio automobilio būklę atliekamas įvertinimas ir pardavėjui pateikiamas pasiūlymas.

  • Kaip su jumis susisiekti, norint parduoti mašiną ardymui?

    Su mumis, dėl pridavimo/pardavimo galite susisiekti skambindami telefonu, rašydami laiškus elektroniniu paštu arba susisiekdami kitais nurodytais kontaktais. Jeigu tai svarbu, nepamirškite prisegti ir nuotraukų ar kitos informacijos, kuri būtų naudinga atliekant vertinimą.

Taip pat siūlome

Užpildykite užklausą ir parduokite automobilį!