AutomobiliųSupirkimas123

+37061432222

Automobilių supirkimas Vilniuje

Automobilių supirkimas Vilniuje

Automobilių supirkimas – puiki paslauga tiems, kurie nori greitai ir paprastai iškeisti savo turimą transporto priemonę į pinigus. Įprastas pardavimo procesas per saloną ar skelbimus gali trukti labai ilgai. Ką jau kalbėti apie situacijas, kuomet transporto priemonė yra daužta, nevažiuojanti, su labai didele rida arba pvz., iš Anglijos? Užuot nuolat gaišdami laiką su nerimtais pirkėjais rinkitės auto supirkimo paslaugą Vilniuje. Mes greitai ir operatyviai pateiksime pasiūlymą ir nupirksime transporto priemonę iš jūsų. Atvyksime į vietą apžiūrai ir patys nusigabensime automobilį, motociklą ar kitokią TP. Galime atvykti visur Vilniaus mieste bei apylinkėse!

Kaip vyksta automobilių supirkimas?

Supirkimas vyksta keliais etapais. Visų pirma – klientas turi su mumis susisiekti. Gavę jo žinutę, skambutį ar laišką mes operatyviai reaguojame bei atvykstame apžiūrėti automobilį arba iš karto pateikiame pasiūlymą. Prieš pateikdami pasiūlymą įvertiname jo būklę pagal nuotraukas, vaizdinę medžiagą, jūsų pateiktą informaciją (arba apžiūros metu).
Jeigu pasiūlymas tenkina abi puses, sudarome sutartį ir nuperkame iš kliento transporto priemonę. Klientas gauna pinigus ir jam nebereikia niekuo rūpintis. Supirkėjai dažnai padeda sandorį sudaryti dar tą pačią dieną. Ryte nusprendę parduoti, dieną jau galite gauti pinigus, o įprastas pardavimo procesas dažniausiai užtrunka gerokai ilgiau.


Naudotų auto supirkimas Vilniuje


Naudotų automobilių pardavimas Lietuvoje yra labai didelis verslas. Tačiau norėdami greitai realizuoti transporto priemonę ir ją iškeisti į pinigus, susidursite su didele konkurencija ir derėtis mėgstančiais, kartais net įkyriais, neapsisprendusiais pirkėjais. Kadangi daugumai žmonių pardavimas nėra darbas, o tik vienkartinis poreikis, nesinori gaišti brangaus laiko. Daug geriau, jeigu atsirastų toks klientas, kuris iš karto perka naudotą automobilį. Pardavėjai Vilniuje ir Lietuvoje gali kreiptis į mus ir gauti pasiūlymą dėl naudoto automobilio supirkimo paslaugos.
Nesvarbu ar automobiliui tėra 1-2 metai, ar 20-30 ar net daugiau metų, jo rida 1 000 ar 1 000 000km, mes superkame pačias įvairiausias TP. Siekiame produktyvaus bendravimo su klientais. Gerbiame jų ir savo laiką, todėl pasiūlymus pateikiame greitai, o duoto žodžio ir terminų visada laikomės.
Žinome, kaip pardavėjus gali varginti neapsisprendę pirkėjai, todėl visada pateikiame užtikrintą pasiūlymą.


Angliškų mašinų pirkimas Vilniuje


Anglijoje gyvena, dirba ir verslus kuria labai daug lietuvių. Mūsų tautiečiai taip pat turi giminių, partnerių ar kolegų šioje šalyje. Lietuvoje dažnai parduodami ir iš Anglijos bei JK parvaryti automobiliai. Mūsų keliams jie nėra 100% tinkami, kadangi jų vairas – kitoje pusėje. Tokie automobiliai dažnai yra gerokai pigesni nei jų analogiškos versijos su vairu kairėje pusėje. Dėl to angliški automobiliai dažnai pargabenami ant dalių. Tai yra transporto priemonės su defektais, nupirktos labai pigiai, panaudojant jas kaip donorus ir išparduodant dalimis.
Jeigu norisi realizuoti vadinamąjį anglą (taip vadinamos transporto priemonės iš Anglijos) – reikia turėti laiko ir viską parduoti dalimis arba mažinti kainą iki visiškai pardavėjui nenaudingos. Angliškų mašinų pardavimas – varginantis ir ilgas procesas, nebent kreipsitės į mus – kurie superka įvairiausios būklės naudotus, daužtus, nevažiuojančius ir beveik bet kokius automobilius iš Anglijos.
Susisiekus su mumis, greitai gausite pasiūlymą ir mes atvyksime nupirkti jūsų anglišką transporto priemonę Vilniuje bei už miesto ribų. Negaiškite brangaus laiko bandydami rasti detalių pirkėjus ar laukdami dešimčių skambučių. Rinkitės greitą būdą iškeisti nenaudojamą TP į pinigus jau dabar.


Daužtų automobilių supirkimas Vilniuje

Daužtų automobilių pardavimas per skelbimus gali būti tikra loterija. Dažniausiai pardavėjui reikia labai daug laiko, kol pavyksta parduoti daužtą automobilį, kadangi viso jo nori labai retas pirkėjas. Daugumai reikia dalių, o nepatyrusiam arba daug laiko neturinčiam pardavėjui visiškai neaktualu parduoti TP po autoįvykio ar po kitos žalos, dalimis. Tam, kad jis neužimtų vietos kieme ir duotų naudos – galite kreiptis į mus dėl supirkimo. Vilniaus mieste bei rajone mus domina visų daužtų automobilių supirkimas. Nepriklausomai nuo daužimo stiprumo ir tipo mes galėsime pateikti pasiūlymą už jūsų transporto priemonę.
Nupirkę, ją išgabensime patys, todėl jums nereikės rūpintis niekuo, išskyrus pinigų gavimą!


Nevažiuojančių auto pirkimas Vilniuje


Nevažiuojančių transporto priemonių nesinori turėti niekam. Net ir kuomet jus domina tik utilizavimas, dažnai neatsiperka net tralas, todėl norisi rasti gerą sprendimą, kuris nebūtų nuostolingas. Nevažiuojančias transporto priemones parduoti norintiems žmonėms Vilniuje turime gerą pasiūlymą! Mes nupirksime nevažiuojančią TP dar tą pačią dieną. Kreipkitės į mus, pateikite informaciją apie automobilį ir gaukite pasiūlymą, kuris padės atsikratyti nebenaudojama TP, kad ji neužimtų vietos kieme ar garaže bei netaptų apsamanojusia metalo laužo krūva.


Senų automobilių supirkimas Vilniuje


Parduoti antikvarinį, retro arba tiesiog seną automobilį tikrai nėra paprasta. Dar sunkiau – gauti gerą kainą ir pardavimą atlikti sėkmingai. Paklausa seniems automobiliams yra nedidelė, o laikui bėgant ir tuomet, kai jis yra neprižiūrimas ir jo būklė prastėja, šansas tik mažėja. Negana to, jeigu ir atsiras pirkėjas, jis dažniausiai būna labai konkretus ir beveik garantija, kad negausite gero pasiūlymo. Užuot besivildami stebuklo, imkitės veiksmų ir parduokite pasenusią TP jau dabar!
Nepamirškite, kad senas automobilis gali būti ir brangus, tačiau Lietuvoje, kur tokioms transporto priemonėms paklausa yra maža, tiesiog trūksta pirkėjų. Viena iš mūsų specializacijų – senų automobilių supirkimas. Iš karto po kontakto su jumis pateiksime pasiūlymą, tad galėsite žinoti, kokios kainos tikėtis. Automobiliui gali būti 20-30 ar dar daugiau metų – mes jį tikrai nupirksime!

 • Kokius automobilius superkate?

  Mes superkame įvairių tipų lengvuosius automobilius, krovininį ar keleivinį transportą, motociklus bei visas motorines transporto priemones.
  Automobiliai gali būti ir daužti, naudoti, seni bei retro, angliški bei visiškai nevažiuojantys. Mus domina visų tipų transporto priemonės, todėl pateiksime pasiūlymą visiems suinteresuotiems pardavėjams. Jeigu pasiūlymas tiks, bet kurią transporto priemonę nupirksime ir patys ją išsigabensime!

   

 • Per kiek laiko galite nupirkti automobilį?

  Paprastai pasiūlymą pateikiame telefoninio pokalbio metu arba labai greitai po jo. Tam tikrais atvejais, ypač, jeigu automobilis yra nestandartinis, pasiūlymą pateiksime apžiūros metu arba po tikslesnio vertinimo su mūsų įmonės specialistų komanda. Bet kokiu atveju nupirkti galime tą pačią arba kitą darbo dieną. Negana to, jeigu jūs norite sutarti konkretų laiką – „į priekį“, mes prie jūsų prisitaikysime ir atvyksime nurodytu metu į vietą Vilniuje ar rajone!

   

 • Kaip su jumis susisiekti, norint parduoti automobilį?

  Su mumis susisiekti galite interneto puslapyje nurodytais kontaktais. Patogiausia – skambinti, tačiau taip pat galite siųsti ir elektroninius laiškus. Jeigu siunčiate laiškus, nepamirškite prisegti ir nuotraukų arba vaizdo įrašų bei kitos naudingos informacijos apie transporto priemonę. Kuo daugiau svarbios informacijos turėsime apie jūsų TP, tuo geresnį ir tikslesnį kainos pasiūlymą galėsime pateikti.

   

Taip pat siūlome

Užpildykite užklausą ir parduokite automobilį!