AutomobiliųSupirkimas123

+37061432222

Keturračių supirkimas

Keturačių supirkimas

Superkame skirtingų markių ir modelių, įvairaus stovio keturračius. Galbūt jūsų kieme ar garaže stovi nebereikalingas, daužtas, o gal ir visai nebevažiuojantis keturratis? Neleiskite jam užimti vietą ir rinkitės daug naudingesnį sprendimą. Keturračių supirkimas leis nenaudojamą transporto priemonę iškeisti į grynus pinigus jau tą pačią ar vos kitą dieną!

Kokio stovio keturračius superkame?

Mes superkame bet kokio stovio keturračius. Visoje Lietuvoje atvykstame į vietą ir galime pasiimti naujus, apynaujus, senus ar visai nebevažiuojančius keturračius. Į mus galite kreiptis ir internetu, užpildydami paraiškos formą ir prisegdami svarbiausią informaciją bei nuotraukas apie keturratį.

Naujų ir naudotų keturračių supirkimas

Mums aktualus tiek naudotų ir senų, tiek naujų bei apynaujų keturračių supirkimas. Turime platų partnerių tinklą, o mūsų komanda – itin patyrusi. Dėl šios priežasties greitai galime išnagrinėti klientų užklausas, atlikti rinkos analizę bei pateikti gerą pasiūlymą pirkėjui. Greitai sužinome ar įmanomas tik utilizavimas,ar keturračio vertė didesnė ir jį galima panaudoti daugiau kur.

Nevažiuojančių keturračių supirkimas

Ieškome ir nevažiuojančių keturračių. Tokios transporto priemonės, kurios nevažiuoja, jūsų namų ar turimų valdų erdvėje tik okupuoja vietą. Užuot leidę tiems keturračiams nuvertėti dar labiau – kreipkitės į mus. Nedelsdami įvertinsime transporto priemonės būklę ir atsakysime jums su pasiūlymu. Bandyti tokį keturratį parduoti patiems ar gaivinti gali būti pernelyg sunku ir brangu (atitinkamai). Dėl to dažnu atveju geriau tiesiog parduoti jį supirkėjams.

Daužtų keturračių supirkimas

Keturratis po autoįvykio ar kito incidento? Jis gali būti ir daužtas, tačiau mes jį nupirksime. Daužtų keturračių remontas galimai kainuos neproporcingai daug laiko ir pinigų jums. Dažniau nei rečiau su tokio stovio transporto priemone, optimaliausias sprendimas yra ją parduoti mums. Iš karto gausite pinigus ir išvengsite galvos skausmo.

Kaip yra nustatoma keturračio kaina?

Kaip ir su kitomis transporto priemonėmis, keturračių kainos yra vertinamos pagal šiuos kriterijus:

 •       Pagaminimo metai
 •       Daužtas ar nedaužtas
 •       Važiuojantis ar nevažiuojantis
 •       Dokumentų tvarkingumas
 •       Rida bei sudėvėjimas
 • Kokių markių keturračiai yra tinkami supirkimui?

  Superkame beveik visų markių keturračius. Tarp jų patenka Yamaha, Polaris, Apollo, CFMoto ir daugybė kitų.

 • Kaip greitai galite nupirkti keturratį?

  Stengiamės, kad įvyktų greitas sandoris, todėl į užklausas atsakome kuo skubiau. Dažniausiai, po to kai klientai pateikia užklausą, į ją atsakome bei keturratį nupirkti galime jau tą pačią arba iš karto kitą darbo dieną. Esant poreikiui planuoti vizitą iš anksto – prisideriname prie kliento.

 • Kaip su jumis susisiekti norint parduoti keturratį?

  Norint parduoti keturratį – su mumis susisiekti galite trimis būdais: skambindami telefonu, siųsdami elektroninius laiškus arba užpildydami užklausą internetu bei prisegdami parduodamų keturračių nuotraukas.

Taip pat siūlome

Užpildykite užklausą ir parduokite automobilį!