AutomobiliųSupirkimas123

+37061432222

Sunkvežimių supirkimas

Sunkvežimių supirkimas

Specializuojamės naudotų ir senų, naujesnių, daužtų ar net visiškai nebevažiuojančių sunkvežimių supirkime. Turime didelę patirtį superkant įvairiausias transporto priemones ir galėsime pasiūlyti už jas geriausią kainą. Labai greitai pateiksime jums pasiūlymą ir atvyksime į vietą pasiimti patį sunkvežimį. Jums nereikės rūpintis niekuo, visą sunkų darbą atliksime patys mes.

Kokio stovio sunkvežimius superkame?

Ieškome visokių naudotų ir senų, važiuojančių ar nevažiuojančių, naujesnių ar daužtų sunkvežimių. Superkame ir jau išregistruotas transporto priemones. Galite kreiptis ir norėdami parduoti sunkvežimį, kuris važiuoja, tačiau jo panaudojimui darbe reiktų brangaus remonto (pvz., sugedo savivarčio mechanizmai ar keltuvai). Mes nupirksime ir tokį sunkiasvorį.

Naujų ir naudotų sunkvežimių supirkimas

Supirksime tiek naujus, tiek naudotus sunkvežimius. Jeigu jūsų teritorijoje, netoli garažų ar sklype stovi sunkvežimis, kuris nebevažiuoja, nebėra naudojamas arba nepavyksta jo parduoti – kreipkitės. Mus domina naudotų ir naujų sunkvežimių supirkimas, tad iš karto pateiksime pasiūlymą nupirkti transporto priemonę. Verta paminėti, kad superkame ne tik sunkvežimius, bet ir autobusus, vilkikus, priekabas ir puspriekabes bei kitą sunkųjį transportą.

Nevažiuojančių sunkvežimių supirkimas

Net, jeigu jūsų sunkvežimis yra nevažiuojantis ar nebevažiuojantis, mes pasiūlysime jį nupirkti. Atvyksime ir patys išsivešime sunkiasvorę transporto priemonę. Priklausomai nuo galimybių, pasiūlysime ir supirkimo kainą. Jeigu galimas tik utilizavimas, kaina bus viena, o, jeigu sunkvežimis turi perparduodamąją vertę arba gali būti eksportuojamas į Rytų šalis, kaina tikriausiai bus didesnė.

Daugumai žmonių nevažiuojančių sunkvežimių turėjimas ir bandymas juos parduoti tikrai yra sudėtinga užduotis. Daug paprasčiau ir greičiau – nevažiuojantį sunkvežimį parduoti mums.

Daužtų sunkvežimių supirkimas

Nepriklausomai nuo daužimo vietos ir stiprumo – mes pateiksime patraukliausią įmanomą kainos pasiūlymą bei pasistengsime supirkti jūsų daužtus sunkvežimius. Susisiekite su mumis ir informuokite apie tai, jog norite parduoti daužtą sunkvežimį. Pasitikslinsime informaciją dėl daužimo ir pasiūlysime nupirkti.

Kaip yra nustatoma sunkvežimio kaina?

Kainos yra nustatomos remiantis rinkos tendencijomis ir kiekvieno sunkvežimio būklės vertinimu (individualiu). Mūsų specialistai kainą nustato pagal markę, amžių, modelį, variklio tipą, ridą bei susidėvėjimą ir kitus faktorius, tokius kaip dokumentacija, papildomos įrangos buvimas ir kita. Jeigu jums tinka mūsų pasiūlymas, mus tikrai sudomins ir senų, nevažiuojančių ar smarkiau daužtų sunkvežimių supirkimas. Tai greitas būdas jūsų nenaudojamą turtą iškeisti į pinigus!

  • Kokių markių sunkvežimiai yra tinkami supirkimui?

    Supirksime ko gero visų markių sunkvežimius. Dažniausiai iš klientų gauname užklausų dėl: Mercedes-Benz, Iveco, MAN, DAF, Scania, Volvo, o taip pat ir retesnių markių, tokių kaip Isuzu, SISU, Ford ar kitų sunkiasvorių sunkvežimių.

  • Kaip greitai galite nupirkti sunkvežimius?

    Paprastai sunkvežimius ir kitas transporto priemones nuperkame greitai – dar tą pačią arba vos kitą darbo dieną.

  • Kaip su jumis susisiekti, norint parduoti sunkvežimį?

    Su mumis patogiausia susisiekti telefonu arba elektroniniu paštu. Nepamirškite nurodyti svarbiausios informacijos apie patį sunkvežimį.

Taip pat siūlome

Užpildykite užklausą ir parduokite automobilį!