AutomobiliųSupirkimas123

+37061432222

Kiek moka automobilių supirkėjai?

Kiek moka automobilių supirkėjai

Kuomet kalbame apie automobilių supirkimą, bene visiems labiausiai norisi žinoti, kiek moka automobilių supirkėjai? Vienareikšmiško atsakymo į šį klausimą pateikti tikrai neįmanoma, kadangi viskas priklauso nuo to, kokios būklės yra automobilis ir kokia dabartinė rinkos situacija. Įtakos kainai turi ir tai, kam automobilis bus panaudotas. Jeigu jis superkamas utilizavimui, kaina, tikėtina, kad tikriausiai bus mažesnė nei jis superkamas pvz., eksportui į Rytų šalis.

Kaip yra nustatoma automobilio kaina?

Kainos nustatomos mūsų specialistų. Jie yra rinkos ekspertai, kurie turi ilgametę patirtį supirkinėjant automobilius, prekiaujant jų dalimis, bendradarbiaujant su eksportuotojais, utilizuotojais bei kitais suinteresuotais subjektais.

Nuolat stebėdami besikeičiančią rinką automobiliusupirkimas123 specialistai pasiūlo geriausią kainą klientams nenaudojamus, daužtus, naudotus, senus ar net nebevažiuojančius automobilius. Yra daugybė skirtingų faktorių, kuriuos reikia įvertinti prieš pasiūlant kainą ir mūsų komanda tai padarys. Jums nereikės rūpintis niekuo išskyrus sandorio priėmimu!

Kokio stovio mašinas superkate?

Esame patyrę supirkėjai, todėl mus domina bet kokio stovio mašinos. Žinome, kaip sudėtinga pardavėjams gali būti antrinėje rinkoje realizuoti daužtus, senus arba visai nebevažiuojančius automobilius. Mes palengviname tokių pardavėjų naštą ir kone tą pačią arba jau kitą darbo dieną nuperkame automobilį bei jį išgabename iš vietos.

Be abejonės kainos priklauso nuo to, koks yra automobilio stovis. Kuo mašinos būklė geresnė, tuo didesnę sumą paprastai pasiūlo supirkėjai. Kad automobilio stovis yra prastas, dar nereiškia, kad jo superkamoji vertė bus be galo maža. Kai kada neprižiūrėtas ar apleistas automobilis turi didelę vertę dėl savo išskirtinės markės ar modelio (ar net versijos). Mes įvertinsime esamas galimybes ir pasistengsime pateikti kuo geresnį pasiūlymą pardavėjui.

Kiek supirkėjas moka už daužtą automobilį?

Beveik visiems kyla klausimas ne tik, kiek mokama už bet kokį automobilį, bet ir dėl to – „Kiek automobilių supirkėjai moka?“ už daužtus auto?

Be abejonės, daužto automobilio vertė visuomet yra mažesnė nei nedaužto, be defektų. Nuo daužimo ir pažeidimų stiprumo tiesiogiai priklauso vertės pokytis, kadangi smarkiai daužti automobiliai paprastai nebetinka net ardymui ar eksportui, jų panaudojimas apribojamas tik utilizacija. Jeigu transporto priemonę įmanoma tik utilizuoti, be abejonės jos vertę tai paveikia taip, kad ji sumažėja.

Jeigu automobilis vis dar gali dalyvauti eisme ir daužimas tik estetinis, jį tikriausiai įmanoma ne tik utilizuoti, tad jo vertė tiek daug nesumažės. Bet kokiu atveju mes jums pateiksime individualų pasiūlymą. Pagal nuotraukas arba realios apžiūros metu įvertinsime TP būklę ir galėsite žinoti, kokios kainos ji yra verta.

Kiek galima tikėtis gauti už naudotą automobilį?

Už naudotą automobilį galima gauti nuo keliasdešimt iki kelių tūkstančių eurų (įprastai). Kainai įtakos turi: amžius, būklė, rida, paklausumas antrinėje rinkoje. Kuo automobilis: naujesnis, geresnės būklės, su mažesne rida ir paklausus antrinėje rinkoje, tuo kaina didesnė ir atvirkščiai.

Paprastai naudotų automobilių supirkimo vertė tikrai yra nebloga, ypač lyginant su įprastu pardavimu dalimis arba utilizavimu laužyne. Mes visą mašiną nupirksime iš karto ir jums nereikės sukti galvos dėl derėjimosi su skirtingais pirkėjais arba detalių kainų analize.

  • Per kiek laiko yra nustatoma automobilio kaina?

    Automobilio kainą nustatome kuo greičiau. Dažniausiai pasiūlymą galime pateikti apžiūrėję nuotraukas ar išgirdę kokį automobilį norite parduoti pridavimui. Tačiau išskirtiniais atvejais kainą nustatyti galėsime tik atvykę į vietą ir apžiūrėję jūsų automobilį. Tokia praktika taikoma tuomet, kai superkama TP yra reta, unikali arba labai išskirtinė.

  • Kaip su jumis susisiekti, norint priduoti automobilį?

    Jeigu jums aktualus automobilio pridavimas supirkėjams – drąsiai skambinkite telefonu, rašykite laiškus elektroniniu paštu arba susisiekite kitais kanalais, kurie nurodyti mūsų interneto puslapyje. Gavę užklausą pasistengsime į ją kuo greičiau atsakyti ir atvyksime į vietą bei automobilį išgabensime. Jums sumokėsime sutartą sumą ir galėsite nebesukti galvos dėl nenaudojamo, seno, daužto arba nevažiuojančio auto.

  • Kokių automobilio duomenų reikia, norint sužinoti automobilio kainą?

    Dažniausiai mūsų specialistams reikia: markės, modelio, pagaminimo metų, kėbulo tipo, pravartus ir VIN kodas, variklio tipas, komplektacijos ypatumai, daužimų ar kitų pažeidimų informacija ir kt. duomenys. Kuo daugiau informacijos apie auto turime, tuo tikslesnę kainą pasiūlysime.

Taip pat siūlome

Užpildykite užklausą ir parduokite automobilį!