AutomobiliųSupirkimas123

+37061432222

Automobilių supirkimas Dauguose

Mūsų specializacija – automobilių supirkimas Dauguose bei aplink šį miestą. Šioje srityje dirbame ir supirkimu užsiimame jau daug metų. Labiausiai vertiname profesionalumą, laikomės duoto žodžio ir greitai pateikiame pasiūlymą nupirkti beveik bet kokią transporto priemonę. Nesvarbu ar ji sena, daužta, naudota, iš Anglijos ar visai nevažiuojanti – mes esame mašinų supirkėjai, kurie tikrai gali pasiūlyti patrauklias supirkimo sąlygas.

Jums nereikia beveik niekuo rūpintis. Tik susisiekite su mumis ir praneškite, kokį automobilį norite mums pasiūlyti. Labai greitai pateiksime pasiūlymą ir, jeigu abi puses tenkins sąlygos – atvyksime jį pasiimti į jums tinkamą vietą Dauguose. Kaip atsakingas supirkėjas, pasirūpinsime ne tik tuo, kad vietoje būtume jums patogiausiu laiku, bet ir tai, kad TP būtų kuo paprasčiau išgabenta iš jūsų sklypo, garažo ar kitos saugojimo vietos.

Kokiu būdu galima priduoti automobilį?

Mūsų įmonė superka automobilius Dauguose ir miestą supančiuose rajonuose. Automobilius priduoti – labai paprasta ir tai galite padaryti greitai. Jums tereikia su mumis susisiekti nurodytais kontaktais ir pranešti, kokį automobilį norite priduoti supirkimui. Priklausomai nuo automobilio būklės, amžiaus ir rinkos situacijos, pateiksime pasiūlymą.

Jeigu pasiūlymas tinka, mes atvykstame į jūsų vietą Dauguose. Pardavėjui nereikia niekuo rūpintis. Už išgabenimą bei kitas paslaugas moka supirkėjai, tad čia nėra jokių paslėptų sąlygų ar mokesčių, dėl ko sumažės jūsų gaunama suma.

Pačiam pardavėjui nereikia transporto priemonės gabenti į kažkurią vietą. Galima taupyti savo laiką ir rūpintis tik pardavimu. Mūsų komanda keliauja po visą Lietuvą bei jūsų transporto priemonę paims iš bet kur!

Daužtų automobilių supirkimas Daugų mieste

Įprastai daužtų mašinų pardavimas Dauguose trunka be galo ilgai. Ypač, jeigu jūs negyvenate iš prekybos naudotais automobiliais, tai užima itin daug laiko, kadangi didžioji dalis daužtų TP pirkėjų ieško konkrečių dalių, o viso automobilio jiems nereikia. Tačiau parduoti dalimis privačiam asmeniui tikrai retai apsimoka, kadangi labai sunku atsekti ar siūloma kaina už detales yra gera bei kuris sandoris atitinka rinkos sąlygas, o kuris – per prastas. Na, o pirkėjo, kuris perka daužtą TP Dauguose už jums gerą kainą, laukimas gali labai užsitęsti.

Mes superkame daužtus auto. Tiek truputėlį, tiek smarkiai po autoįvykio ar dėl kitų priežasčių daužtas transporto priemones greitai nupirksime kuo patrauklesne kaina. Pirksime ne dalis, o visą transporto priemonę, todėl sprendimas jums bus naudingesnis, o daužta transporto priemonė nebekvaršins galvos.

Kaip yra įsivertinama utilizuojamo automobilio kaina?

Jeigu transporto priemonė yra nebevažiuojanti ir nebegali būti naudojama eisme ir ją reikia utilizuoti, daug kam aktuali jos vertė.

Valstybė siūlo paramą, mainais už utilizuojamą automobilį. Tačiau ta 1000€ parama siūloma tik tuomet, jeigu utilizuojama TP keičiama nauja, mažatarše.  

Kai kalbame apie įprastą utilizavimą, dažniausiai skaičiuojama metalo kaina. Ji nuolat kinta, kadangi rinkoje metalo kaina yra nepastovi. Kaip už metalo laužą galite tikėtis gauti iki kelių šimtų eurų už didesnio svorio automobilį, tačiau jį dar reikės nugabenti iki laužyno. Šiuo atveju, jeigu automobilis labai smarkiai daužtas, nebevažiuojantis ar dėl kitų priežasčių tinkantis tik utilizacijai – kreipkitės į mus.

Nevažiuojančių TP utilizavimas yra viena iš paslaugų, kur turime didelę patirtį bei kompetentingą komandą. Pasiūlysime patrauklų sprendimą klientams iš Daugų bei šio miesto priemiesčių!

Naudotų automobilių supirkimas Daugų mieste

Naudotų automobilių rinka yra labai konkurencinga ir nepastovi. Ne paslaptis, kad pasikeitus mokestinei politikai pasidarė sunkiau parduoti net ir geros būklės transporto priemonę. Ypač pasunkėjo senų transporto priemonių pardavimas, kurių taršos mokestis ar draudimas yra brangesni.

Tam, kad pardavimas neužsitęstų pernelyg ilgai, kreipkitės į mus. Esame automobilių supirkėjai, kurie perka visus naudotus automobilius, krovininį ar keleivinį transportą bei beveik visas kitas motorizuotas transporto priemones Dauguose ir aplink.

Mes siūlome ir angliškų automobilių supirkimo paslaugą Dauguose. Angliškų automobilių (naudotų) pardavimas yra itin sudėtingas. Iš Jungtinės Karalystės parvykusių transporto priemonių rinkos vertė Lietuvoje yra daug mažesnė, o dažniausiai jie naudojami, kaip detalių donorai čia važinėjančioms mašinoms. Tad su angliška transporto priemone išeičių yra nedaug. Jūs galite vargti bandydami parduoti visą automobilį. Klientai iš Daugų ar visos Lietuvos jums, tokiu atveju, pasiūlys tik labai juokingas sumas. Kitu atveju galite bandyti parduoti viską dalimis, bet tai gali trukti labai ilgai, o ir rezultatas – ne visada garantuotas. Galų gale vis tiek liks metalo laužo krūva, kurią reikės utilizuoti. Daug geriau iš karto pasitikėti patikimais supirkėjais ir nesukti galvos dėl nevažiuojančios, daužtos ar jums nebereikalingos angliškos TP pardavimo Dauguose.  

  • Kokiuose Lietuvos miestuose galiu priduoti mašiną?

    Mes veikiame ne tik Dauguose. Mes galime atvykti į jūsų vietą visoje Lietuvoje.

  • Per kiek laiko galite nupirkti automobilį?

    Mūsų komanda įvertina pasiūlymą bei priduodamą automobilį ir jį perka kuo greičiau, dažniausiai – dar tą pačią arba kitą darbo dieną. Vienintelės išimtys dėl ko procesas gali užtrukti ilgiau, tai dėl to, kad pardavėjas nori sutarti vėlesnį laiką pasiėmimui,  arba reikalinga papildoma apžiūra, kai automobilis išskirtinis, brangus arba labai retas.

  • Kaip su jumis susisiekti, norint parduoti automobilį Daugų mieste?

    Su mumis susisiekti galite labai paprastai. Nurodytu darbo laiku skambinkite telefonu arba rašykite elektroninius laiškus. Jeigu norite parduoti automobilį Daugų mieste, nurodykite koks tai automobilis ir kuo daugiau informacijos apie TP. Mes išnagrinėsime situaciją ir kuo greičiau pateiksime kainos pasiūlymą!

Taip pat siūlome

Užpildykite užklausą ir parduokite automobilį!